Neděle

19. května 2024

Nyní

17°

Zítra

20°

Svátek má

Tleskám, tleskáš, tleskáme. Díky těm, bez nichž bychom to nezvládli

25. 3. 2020

page.Name
Potleskem z balkonů a oken vzdávají lidé po celém světě hold zdravotníkům, policistům, hasičům a všem ostatním, kteří v první linii bojují proti koronaviru. I v Trutnově se již po večerech tleská, ale pojďme toto vřelé gesto díku společně masově znásobit, ať se opravdu rozléhá našimi ulicemi a donese těm, kdo nasazují své zdraví ve prospěch nás ostatních.

Zabere vám to jen jednu minutu, možná více, jestli vydržíte déle a zburcujete a vyhecujete například i vaše sousedy. Je to jednoduché, stačí se jen nahnout z okna či balkonu a potleskem vyjádřit svůj dík.

Připojte se do naší výzvy na Facebooku, rozšiřte ji mezi svou rodinu, kamarády, známé, kolegy… a v pátek večer ve 20 hodin (nebo kterýkoliv další den) roztleskejme Trutnov!

A jestli i někdo stihnete tuto atmosféru sympaticky šířícího trendu zachytit do videa či na fotku, zašlete nám příspěvek na náš redakční e-mail, či přidejte svůj komentář do události na Facebooku. Tam můžete samozřejmě zanechat svůj vzkaz i všem dobrým duším, které vám například ušily roušky, chodí na nákup, nosí léky, venčí psy…

Díky, že tleskáte!

redakce@trutnovinky.cz