Pátek

19. července 2024

Nyní

21°

Zítra

22°

Svátek má

Zpěvák Mirai se „plavil“ na Dolcích na nafukovací jahodě

10. 7. 2020

Zpěvák Mirai se „plavil“ na Dolcích na nafukovací jahodě 27 snímků
Camp Dolce se stal ve středu dějištěm druhé z pěti letošních zastávek speciálního projektu - Radiokemp Frekvence 1. Letní roadshow rádia po českých kempech s živým vysíláním, speciálními hosty či opékáním buřtů se navzdory počasí setkala s hojnou účastí, a to hlavně díky večernímu vystoupení hvězdné skupiny Mirai.

Koncert frýdeckomístecké party, která je považována za nejúspěšnější mladou českou kapelu, si nenechala ujít více než pětistovka diváků. Frontman Mirai Navrátil, který se narodil v Japonsku, zazpíval všechny známé hity a například na písničku Yahoda se nechal na nafukovací jahodě unášet po rukách diváků.

Po celou dobu Frekvence 1 přenášela dění přímo do éteru rádia, návštěvníci tak mohli být přímo u živého vysílání. Kdo měl chuť, mohl si navíc na Dolcích opéct špekáček, k dispozici byly také fotokoutek, dětský koutek či stánek s kosmetikou.

 

Po Lipnu a Trutnově se žlutý tým Frekvence 1 objeví příští týden ve středu v kempu Strážnice, kde jako host vystoupí Tomáš Klus.

To na další akci do trutnovského kempu se můžeme vydat ve středu 22. července, kdy se tady uskuteční v posledních letech velmi oblíbený závod v triatlonu. A ten den z kempu znovu poběží i živé vysílání rádia. Svůj ranní pořad na Českém rozhlasu Dvojka odsud budou od sedmi do devíti moderovat Dalibor Gondík a Tereza Kostková.

Michal Bogáň
michal@trutnovinky.cz
Foto: Martin Bílek / www.martinbilek.com
Video: Michal Bogáň