Neděle

14. dubna 2024

Nyní

12°

Zítra

Svátek má

Kde seženete dubnové Trutnovinky? Nově v obchoďácích i lékárnách

2. 4. 2020

page.Name
Zaprvé zajistit, že magazín vyjde. Zadruhé zrealizovat jeho obsah. A teď přichází na řadu třetí, poslední a neméně důležitá část, aby veškeré předchozí úsilí nevyšumělo do prázdna. Dostat dubnové Trutnovinky mezi naše čtenáře. V době koronaviru trochu obtížnější úkol, ale jsme na něj připraveni.

V pátek ráno, až dostaneme povel z tiskárny Pratr, že máme nachystáno 5000 výtisků nového čísla, zahájíme distribuci po Trutnově. Vzhledem k nouzovému stavu jsou některá tradiční odběrová místa nedostupná, a proto jsme vyjednali několik nových, kde si můžete Trutnovinky vyzvednout.

Na dubnový magazín, na jehož titulní straně jsme zvěčnili Krakonoše s rouškou, například narazíte, když vyrazíte nakupovat do supermarketů Kaufland a Albert, kde budou stojany umístěné u Pizzerie Pizza Express. Trutnovinky seženete rovněž v obchoďácích Lidl, Billa a Coop na Kryblici. Dalším novým distribučním místem je Pilulka Lékárna na Poliklinice v Masarykově domě a více magazínů doneseme do Lékárny U Řeky.

 

Největší zásilka časopisů vždy putuje do trafiky v podloubí na Krakonošově náměstí. A pokud budete mít cestu kolem naší redakce, sídleme v křídle budovy Komerční banky, tak u vchodových dveří narazíte také na stojan. Dále pak magazíny rozvezeme na tradiční místa - do několika firem, institucí či obchodů viz. následující seznam.

Dubnový seznam distribučních míst

ABB
Aries
Autostyl (stanice STK)
BScom
Continental I.
Continental II.
Diskont Mečíř
Domov pro seniory Trutnov
Inex
Kasper Kovo
Lékárna U Řeky
Městský úřad (Slovanské náměstí)
Městský úřad (bývalý Okresní úřad)
Nemocnice
Pizza Express Albert
Pizza Express Kaufland
Prodejna Coop
Optika Malinský
Pepperl+Fuchs
Pilulka Lékárna
Poliklinika v Masarykově domě
Siemens
Sladký Tečky
Trafika na Krakonošově náměstí
Transfúzní stanice
Trutnovinky
TE Connectivity I. (Komenského)
TE Connectivity II. (Poříčí)
Vinotéka U Maxima
ZPA

Městský úřad Dvůr Králové
Nemocnice Dvůr Králové
Samoobsluha Mladé Buky
Benzinka Úpice
Mekr´s Úpice

Michal Bogáň
michal@trutnovinky.cz
Grafika: Michal Kriegler