Čtvrtek

18. července 2024

Nyní

21°

Zítra

21°

Svátek má

STIHL, výhodný nákup ve správný čas

5. 5. 2020 Komerční sdělení

page.Name
Zahradní sezona se rozjíždí naplno. Právě nyní je proto ideální chvíle dokoupit tu správnou zahradní techniku a nářadí. V prodejně Stihl Vydra jsme pro Vás připravili speciální prodejní nabídky.

Motorové pily

Akumulátorovou pilku pro domácí využití nebo profesionální benzínovou pilu pro těžbu, obojí nyní můžete mít za mimořádně výhodnou cenu. Akční nabídka platí do 30. června.

Křovinořezy a vyžínače

Do konce června je snížena doporučená prodejní cena mnoha křovinořezů a vyžínačů. Od malých elektrických strunových vyžínačů, přes akumulátorové stroje ve výhodných SETech, až po extrémně výkonné benzínové stroje pro profesionály do nejnáročnějšího terénu.

Zahradní technika

V akci až do konce června je i spousta další zahradní techniky. Například tlakové čističe, rotační kypřiče, zahradní drtiče a foukače...

Sekačky

Jarní slevy do 30. června platí i pro mnoho modelů sekaček: benzínových, elektrických, akumulátorových, robotických i pro zahradní žací traktory.

Zahradní nůžky

Aktuální výběr je široký. Benzínové, elektrické, či akumulátorové, určitě si mezi nimi vyberete zahradní nůžky, které budou nejlépe vyhovovat Vašim potřebám. K dispozici jsou i výhodné SETy!

Cenově výhodný akumulátorový SET+

Zaujala Vás nabídka akumulátorových přístrojů STIHL, spojujících volnost pohybu benzínových strojů s bezhlučností a bezúdržbovostí technologií založených na elektrické přípojce? Zvažujete však, zda je provozní doba akumulátoru dostatečná pro Vaši práci?

Řešením, které může toho rozhodnutí usnadnit, by pro Vás právě teď mohl být cenově výhodný SET+. Ten obsahuje akumulátorový přístroj STIHL, nabíječku a dva akumulátory, přičemž cena této sady je výrazně nižší, než pokud byste jednotlivé komponenty pořizovali samostatně.

Proč je výhodné mít k akumulátorovému přístroji dva akumulátory?

Tím, že je Váš stroj vybaven dvěma akumulátory, odpadají pochyby o dostatečné provozní době. Pokud plánujete práci na vzdáleném místě, bez možnosti dobíjení akumulátoru, získáte se dvěma nabitými akumulátory násobně delší provozní dobu pro práci. A při průběžném dobíjení v dosahu elektrické přípojky můžete pracovat prakticky neomezeně, tak jako jste zvyklí při práci s benzínovými stroji: s jedním akumulátorem pracujete, zatímco druhý se nabíjí v nabíječce. Výměna akumulátorů je přitom otázkou okamžiku.

STIHL Vydra,
autorizovaný prodejce motorové zahradní techniky značek Stihl a Viking
Vysoký most 14, Bojiště, Trutnov
Tel.: 777 913 797
E-mail: vydra.milan@seznam.cz
www.vydra-trutnov.cz

Železářství, Lipová 95, Horní Maršov
Tel.: 728 873 132