Středisko volného času otvírá dětskou hernu, zimní náhradu venkovního hřiště
31. 1. 2020

Tělocvična Střediska volného času se až do konce dubna na každý víkend promění ve velkou dětskou hernu. Měla by tak v zimním čase aspoň částečně nahradit velmi oblíbené venkovní hřiště, které je v zimě zavřené.
Informaci dnes zveřejnil ředitel střediska Josef Khol. „V dětské herně najdou vyžití návštěvníci téměř všech věkových kategorií. Ve vstupní části je prostor pro rodiče s možností konzumace nápojů a děti, které si rády kreslí. Jedna část je věnována těm nejmenším, aby měli bezpečný prostor, kde se mohou plazit a objevovat různá zákoutí,“ vysvětlil.
Největší dominantou je skákací hrad se skluzavkou pro děti od tří let. „V další části tělocvičny naleznete mini arénu na fotbal či florbal a ping-pongové stoly. Tato část je určena hlavně pro děti školního věku,“ upřesnil Josef Khol.
(pac, tz-jk)
pavel@trutnovinky.cz
Foto: SVČ Trutnov
Mohlo by vás také zajímat
Z parkoviště u špitálu pojedou auta do Gorkého, Kryblická bude jednosměrná
Dvorská zoo získala z Dánska samce pro obnovu chovu žiraf síťovaných
V kraji za týden přibylo 503 nákaz, o týden dřív 707
Festival extrémní muziky se kvůli restrikcím opět o rok odkládá
Na lyžařské svahy se nesmělo, přesto měla horská služba koho zachraňovat