Čtvrtek

20. června 2024

Nyní

15°

Zítra

22°

Svátek má

Trutnov se rozloučil se starým rokem tradičním ohňostrojem

1. 1. 2020

Trutnov se rozloučil se starým rokem tradičním ohňostrojem 0 snímků
Dvanáctiminutový silvestrovský ohňostroj na Krakonošově náměstí ukončil v Trutnově rok 2019. Opět oslnil pyrotechnickými novinkami a zajímavý efekty. Půlnoc a příchod nového roku 2020 oznámil výstřel z děla.

Ohňostroj, kterému hudební doprovod dělaly skladby z proslulého filmu Top Gun,  byl u Staré radnice odpálený ve 23.45 hodin. Pár minut před odpálením ale ještě tisíce lidí oslovil trutnovský starosta Ivan Adamec. „Dnes máme poslední možnost v letošním roce si říct, jaký byl. Samozřejmě každý máme jiné pocity, ale věřím že to byl rok dobrý, úspěšný, vcelku se dařilo a věřím, že většina z nás byla spokojená,“ prohlásil.

A stihl i bleskově popřát Trutnovanům do nového roku 2020. „Dovolte mi, abych všem popřál, aby byl ještě lepší, než ten letošní, aby se nám všem dobře dařilo, byli jsme zdraví, úspěšní, měli se rádi a nezáviděli si, a měli dostatek dobré nálady. Čím se máme lépe, tím té blbé nálady je více, to je snad přímá úměra. Tak přeju dobrou náladu, ať se vám daří, zdraví štěstí a spokojenost,“ zdůraznil.

Pavel Cajthaml
pavel@trutnovinky.cz
foto: Miloš Šálek