Pátek

14. června 2024

Nyní

Zítra

12°

Svátek má

Knihovna otevře výdejní okénko pro ty, kteří si knížky objednají

25. 11. 2020

page.Name
Knihovna na Krakonošově náměstí otevře od čtvrtka výdajové okénko. Jeho prostřednictvím si budou moci čtenáři vyzvednout knihy, které si objednali telefonicky nebo e-mailem. Půjčit si můžou maximálně deset knih, uvedla knihovna na svém webu.

Městská knihovna v Trutnově je aktuálně zavřená kvůli protiepidemickým opatřením. Teď se vrátí aspoň do částečného provozu. "Od čtvrtka 26. 11. pro Vás otevíráme výdejní okénko, které bude v provozu od pondělí do pátku vždy v 9:00 až 12:00 a 13:00 až 16:00 hodin," upozorňují internetové stránky knihovny.

Výdejní okénko bude ale sloužit pouze k vydávání předem objednaných knih. Čtenáři si je můžou buď vybrat v on-line katalogu, nebo můžou nechat výběr na knihovnicích, jen si určí druh literatury, o který mají zájem.

K seznamu knížek a publikací stačí jen přidat svoje jméno a číslo čtenářského průkazu a poslat je na e-mail metodik@mktrutnov.cz nebo zavolat na telefonní číslo 499 815 544 (v pracovní dny od 8 do 16 hodin).

"Vaše požadavky budou připravené k vyzvednutí následující pracovní den," zdůrazňuje knihovna na webu.

Výdej knih přes okénko bude fungovat jen na Krakonošově náměstí. Pobočky knihovny v Horním Starém Městě a v Poříčí zůstávají i nadále zavřené.

(pac, tz-web)
pavel@trutnovinky.cz
Foto: Miloš Šálek