Pondělí

27. května 2024

Nyní

17°

Zítra

13°

Svátek má

Příběh Hvězdy nad Afrikou je možné stáhnout jako e-povídku

10. 11. 2020

page.Name
Spisovatelka Hana Hindráková z Trutnova, která se zaměřuje na romány z afrického prostředí, připravila pro čtenáře novinku v podobě dechberoucího příběhu Hvězdy nad Afrikou. Stáhnout ji lze elektronicky z webu.

Hlavní postavou je nešťastně vdaná lékařka Veronika, která se po letech rozhodne splnit si svůj sen a společně s dalšími zdravotníky odlétá pomáhat do české nemocnice v subsaharské Keni. Bude to tam takové, jaké si představovala? Nebo ji pobyt v Keni připraví o veškeré iluze? Podaří se jí tam najít i lásku? Odpovědi jsou v dechberoucím příběhu Hvězdy nad Afrikou.

„Čtenářky a čtenáři si mohou e-povídku stáhnout zdarma na mých webových stránkách www.hindrakova.cz,“ potvrdila autorka.

Mezi nejvěrnějšími fanoušky a prvními čtenáři se už objevila celá řada kladných ohlasů. „Vaše povídka se mi moc líbila a zlepšila mi náladu,“ přiznala Hindrákové jedna z čtenářek Helena. „Četla jsem od vás povídku Hvězdy nad Afrikou a moc mě zaujala… odhodlání, cesta do neznáma, rozhodování, pomoc nemocným,“ napsala autorce další čtenářka Olga.

Hindráková proslula jako autorka napínavých a romantických vyprávění z afrického prostředí. Některé se skutečně staly, jiné jsou smyšlené. Prostředí je ale vždy reálné. Děj se odehrává v rozlehlé savaně pod žhavými paprsky rovníkového slunce. Čtenáři tak můžou poznat černý kontinent plný protikladů a tajemného voodoo. Svět šamanů a čarodějů. Svět, kde se stále věří v sílu kouzel. Nyní například v příběhu Hvězdy nad Afrikou.

(pac, tz-hh)
pavel@trutnovinky.cz