Čtvrtek

18. července 2024

Nyní

19°

Zítra

20°

Svátek má

Gast-Pro: Výročí, nové zázemí a spoustu významných projektů

11. 12. 2020 Komerční sdělení

Gast-Pro: Výročí, nové zázemí a spoustu významných projektů 52 snímků
Společnost GAST-PRO s.r.o. Trutnov oslavila v letošním roce výročí 20 let své činnosti. Dvacet let v životě firmy je významný mezník, kdy stojí za to nejen slavit, ale také se ohlédnout a bilancovat.

Zakladatelé firmy zahájili svou činnost v oblasti služeb pro profesionální gastronomii v Trutnově v roce 1993. Založení společnosti GAST-PRO s.r.o. o sedm let později tudíž bylo jen logickým završením vzrušujícího a nespoutaného období takzvaných „devadesátek“. Od počátku bylo naší motivací zajistit pro cílovou klientelu – profesionály v gastronomii hlavně v krkonošském regionu - ucelený komplex služeb spočívající hlavně v projekci, dodávkách a servisu gastronomické technologie.

V průběhu let se však tato činnost logicky rozšířila o další navazující služby a v roce 2006 jsme otevřeli odbornou specializovanou prodejnu gastronomického vybavení a inventáře s terénní distribucí. Souběžně s tím zahájila činnost také naše nová špičkově vybavená školící DEMO kuchyně. Právě ta se brzy vyvinula v oblíbené místo pro setkávání profesionálů, kteří mají chuť vyzkoušet si nové technologie a kuchařské postupy, načerpat nové nápady nebo si jen popovídat o novinkách z oboru u dobré kávy. Posláním našeho školícího centra je rovněž vzdělávání odborných pedagogů z hotelových škol či kuchařského a gastronomického dorostu.

Díky tvrdé mravenčí a cílevědomé práci celého GAST-PRO týmu můžeme dnes po dvaceti letech s hrdostí konstatovat, že jsme se stali stabilní a pevnou součástí úzké skupiny nejúspěšnějších společností v oboru. Stojí za námi práce, za kterou se nemusíme stydět - stovky významných komplexních realizací v České republice i v zahraničí podpořených technickou a odbornou podporou našeho projekčního, servisního a kuchařského týmu.

Mezi naše zákazníky patří celá řada významných hotelů a restaurací v celé ČR, lázeňské a nemocniční provozy, desítky školních kuchyní, nespočet kaváren, barů, fast foodů, skiareálů, pivovarů…

Naší nejnáročnější realizací je komplexní dodávka gastronomické technologie do vybudovaného luxusního VELAA ISLAND PRIVATE RESORTU na Maledivách, kterou jsme provedli v letech 2012 až 2014. Naše dodávka zahrnovala projekční činnost, koordinaci stavební a instalační přípravy přímo na ostrově, logistiku, montáž a odborné zaškolení personálu. Dodnes klient využívá naše pravidelné výroční technické a servisní audity.

K 20. narozeninám jsme si nadělili náročný „dárek“, a to vybudování zbrusu nového obchodně-technického zázemí firmy v areálu bývalého Texlenu 1 v Horské ulici. Ač to možná nedává ekonomický smysl, rozhodli jsme se místo výstavby montované haly na zelené louce nákladně zrekonstruovat a zvelebit podstatnou část stávajícího brownfieldu hyzdící celá léta širší centrum Trutnova. Nové sídlo bude zahrnovat důstojné a prostorově vyhovující zázemí pro všechny naše služby a stane se bezpochyby jedním z největších a nejkomplexnějších oborových areálů v republice.

V současné době se snad konečně podařilo v lokalitě bývalého Texlenu prolomit patovou situaci. Kromě našeho počinu zde působí Fitness centrum poskytující sídlo dalším úspěšným společnostem a firma Autostyl tu připravuje nové rozsáhlé zákaznické centrum služeb. Věříme, že i vedení města bude mít zájem na oživení a zpřístupnění této dříve uzavřené zóny občanům a podpoří občanské a podnikatelské aktivity svým podílem na vybudování důstojné a funkční dopravní infrastruktury

Ohlédnutí je jistě důležité, ale podstatou života a dalšího rozvoje jsou jasné vize a cíle do budoucna. Současná epidemiologická situace nám příliš nepřeje, ale my jsme zvyklí denně tvrdě bojovat. Nikdy nám nikdo nic nedal zadarmo a jedním z našich hesel je: Mráz kopřivu nespálí! Máme rozpracovanou řadu významných projektů, které svým rozsahem a atraktivitou přesahují vše, co jsme dosud vytvořili. A to nám dává optimismus a naději.

Do dalších dvaceti let nám chybí jediné – navzdory covidu rozšířit náš téměř třicetihlavý odborný tým o nové kolegy - mladé, motivované odborníky, s jasnou představou, co chtějí v životě dělat. Že je to v dnešní době utopie? Jsme přesvědčeni, že ne!


V nově budovaném moderním Centru pro profesionální gastronomii nabízíme uplatnění pro:
1. Servisní techniky v oboru elektro a v oblasti
digitálně řízených technologií
2. Chladírenské techniky
3. Projektanty
4. Obchodní zástupce a odborné poradce se zkušenostmi v oboru gastro


Nabízíme zázemí stabilní renomované společnosti, práci ve významných projektech na celém území ČR, kontakt s nejmodernějšími technologiemi a světovými výrobci, podporu odborného týmu.

Schopné a motivované zájemce se základní odbornou průpravou rádi zaškolíme a poskytneme veškeré odborné a technické zázemí i podporu pro dosažení potřebných odborných dovedností a plné samostatnosti.

Kdo má zájem se vzdělávat, získávat nové dovednosti a kvalifikace, je zodpovědný, samostatný, komunikativní a náročný k sobě i ostatním, ten je u nás na dobré adrese! Neváhejte nás oslovit osobně nebo prostřednictvím našich kontaktů uvedených na webových stránkách www.gastpro.cz.

Horská 60, 541 01 Trutnov
tel.: 499 846 345
e-mail: info@gastpro.cz
www.gastpro.cz