Neděle

19. května 2024

Nyní

17°

Zítra

20°

Svátek má

Víte, jak dlouho jsou tu Trutnovinky? Právě dnes slavíme 15. narozeniny!

1. 12. 2020

page.Name
Právě dnes vycházejí prosincové Trutnovinky, což znamená, že právě dnes máme narozeniny a slavíme 15 let! Pěti tisíc výtisků čtyřiceti osmi stránkového vydání (pořadové číslo magazínu je 176) začneme rozvážet na distribuční místa během dnešního dopoledne. Odkaz na aktualizovaný seznam míst najdete v článku. Ve čtvrtek pak časopisy ještě dodáme do otevřených restaurací a hotelů.

Slavnostní a bezpečné. Přesně takové jsou aktuální Trutnovinky.

Magazín, který se vám ocitne v rukách, totiž začal vycházet v prosinci před patnácti lety. Slavíme výročí! Ve stínu covidové situace však nikterak pompézně. No, plány jsme měli trošku jiné. V rozhovoru s vydavatelem Miloslavem Bartoněm se tak aspoň vrátíme do doby, kdy Trutnovinky stály na startovní čáře.

Téma posledního měsíčníku tohoto značně zvláštního roku jsme však věnovali otázce bezpečnosti. Možná je v tom právě trochu symboliky s ohledem na to, co se děje kolem nás.

Seznam distribučních míst magazínů Trutnovinky - klikněte ZDE.


Víte, že současně nejvýše postavený policista v naší republice pochází z Trutnova? A víte, že Jan Švejdar vlastně v prosinci také slaví - dva roky ve funkci policejního prezidenta. Z Prahy do naší redakce „si odskočil“ ve středu večer 11. listopadu. Část interview vám přinášíme na videu, celý rozhovor si můžete přečíst v magazínu.

 

Jak dodržovat bezpečnost na horách či silnicích, jak si správně umýt ruce, čemu se vyvarovat při vstupu do internetové džungle a prosincové Trutnovinky referují v článku s gynekoložkou o (ne)bezpečném sexu.

A je tam toho daleko víc včetně našeho PFka, které jsme letos výjimečně, jak jste si už všimli, umístili na titulní stranu. Když přeci máme ty nározky...

Díky za přízeň a čtěte nás dál!

Michal Bogáň
michal@trutnovinky.cz