Středa

19. ledna 2022

Svátek má

Víte, jak dlouho jsou tu Trutnovinky? Právě dnes slavíme 15. narozeniny!

1. 12. 2020

page.Name
Právě dnes vycházejí prosincové Trutnovinky, což znamená, že právě dnes máme narozeniny a slavíme 15 let! Pěti tisíc výtisků čtyřiceti osmi stránkového vydání (pořadové číslo magazínu je 176) začneme rozvážet na distribuční místa během dnešního dopoledne. Odkaz na aktualizovaný seznam míst najdete v článku. Ve čtvrtek pak časopisy ještě dodáme do otevřených restaurací a hotelů.

Slavnostní a bezpečné. Přesně takové jsou aktuální Trutnovinky.

Magazín, který se vám ocitne v rukách, totiž začal vycházet v prosinci před patnácti lety. Slavíme výročí! Ve stínu covidové situace však nikterak pompézně. No, plány jsme měli trošku jiné. V rozhovoru s vydavatelem Miloslavem Bartoněm se tak aspoň vrátíme do doby, kdy Trutnovinky stály na startovní čáře.

Téma posledního měsíčníku tohoto značně zvláštního roku jsme však věnovali otázce bezpečnosti. Možná je v tom právě trochu symboliky s ohledem na to, co se děje kolem nás.

Seznam distribučních míst magazínů Trutnovinky - klikněte ZDE.


Víte, že současně nejvýše postavený policista v naší republice pochází z Trutnova? A víte, že Jan Švejdar vlastně v prosinci také slaví - dva roky ve funkci policejního prezidenta. Z Prahy do naší redakce „si odskočil“ ve středu večer 11. listopadu. Část interview vám přinášíme na videu, celý rozhovor si můžete přečíst v magazínu.

 

Jak dodržovat bezpečnost na horách či silnicích, jak si správně umýt ruce, čemu se vyvarovat při vstupu do internetové džungle a prosincové Trutnovinky referují v článku s gynekoložkou o (ne)bezpečném sexu.

A je tam toho daleko víc včetně našeho PFka, které jsme letos výjimečně, jak jste si už všimli, umístili na titulní stranu. Když přeci máme ty nározky...

Díky za přízeň a čtěte nás dál!

Michal Bogáň
michal@trutnovinky.cz