Pátek

24. května 2024

Nyní

12°

Zítra

12°

Svátek má

Alvazo se pustilo do rozvozu jídla, aktuální nabídka na www.alvazo.cz

21. 10. 2020 Komerční sdělení

Alvazo se pustilo do rozvozu jídla, aktuální nabídka na www.alvazo.cz 0 snímků
Výdejní okénko nebo rozvoz. Restauratérům zůstaly v ruce pouze dvě karty, jak přežít současná mimořádná opatření vlády vyvolaná koronavirovou pandemií. Trutnovský gastropodnik Alvazo Grill & restaurant také reagoval okamžitě a s rozvozem jídla začal hned, kdy židle u stolů osiřely od hostů.

„V první vlně na jaře jsme se rozvozu jídla věnovali jen okrajově. Nikde jsme to ani moc neavizovali, ale momentálně jede rozvoz na plné obrátky a budeme v této činnosti pokračovat i potom, kdy jednoho krásného dne zase otevřeme,“ říkají tři spolumajitelé podniku ve Skřivánčí ulici - bratři Alfred a Valentin Laci a Zoran Bilić.

Restaurace momentálně vytvořila novou, trošku „zeštíhlenou“ nabídku pokrmů, ze které si zákazníci mohou objednávat. Jedná se o výběr jídel, co slavila úspěch na obědových meníčkách, ale vaří se i jídla ze standardního menu. „Nabídku ale budeme pochopitelně měnit a její aktuální podobu najdou lidé vždy na našem webu,“ upozorňují a nabádají k návštěvě www.alvazo.cz. Restaurace pravidelně informuje zákazníky také přes sociální sítě - Facebook a Instagram.

Gurmánská pljeskavica, burger, vepřová panenka, steak nebo losos na grilu, špagety… Račte si vybrat. V „covidovém“ menu Alvaza má ovšem nově své místo i pizza. Zrovna ta je třeba ideálním jídlem na doručování. V nabídce restaurace se objevuje teprve podruhé, poprvé to bylo při jarním omezení provozu. Jakmile se ale koncem května situace vrátila do běžných kolejí, z kuchyně zase zmizela. Teď je zpět! „Reakce přitom byly skvělé,“ poukazuje vedení restaurace.

Alvazo - rozvoz jídla

  • rozvoz po Trutnově zdarma při objednávce nad 250 Kč, obal 10 Kč
  • rozvoz každý den od 11:00 - 14:00 a 17:00 - 20:00
  • možnost objednání ze standardní nabídky po domluvě

Tel.: 770 120 057
www.alvazo.cz

Provozovatelé podniku, který je postaven na moderní středomořské kuchyni, chtějí, aby si lidé i v současné době, kdy nemohou do restaurací, užili nějaký ten gurmánský zážitek a rádi ho dovezou až k nim domů.

Alvazo Grill & restaurant patří mezi nová místa trutnovské gastromapy, letos v srpnu slavil teprve svoje první narozeniny. „Nebyl to úplně hladký rozjezd, jak jsme si představovali, že to bude,“ usmějí se majitelé. „Měli jsme chvíle, kdy jsme trošku museli měnit strategii a zlepšovat se, ale klientela se nám postupně vyfiltrovala. A lidé, kteří k nám chodí pravidelně, k nám chodí rádi,“ jsou spokojení a vděční, že si restaurace našla své stálé hosty.

Kdy podle nich nastane ten okamžik, že si lidé zase přijdou pochutnat do Alvaza na oběd či večeři? „Osobně si myslíme, že do konce roku se restaurace neotevřou,“ tvrdí s tím, že až k tomu dojde, je otázka, za jakých podmínek bude provoz probíhat. Restauratéři totiž ani potom nebudou mít na růžích ustláno.

www.alvazo.cz