Neděle

16. června 2024

Nyní

14°

Zítra

14°

Svátek má

Vycházejí listopadové Trutnovinky. Kam si můžete zajít pro magazín?

30. 10. 2020

page.Name
Nové číslo je tady! Listopadové vydání magazínu Trutnovinky během dnešního dopoledne rozvezeme z tiskárny Pratr na distribuční místa po městě. Vzhledem k současným opatřením kvůli covidu-19 nejsou všechna standardní místa přístupná, a tak jsme operativně zřídili několik nových a někde jsme počet výtisků navýšili.

Stejně jako v dubnu a květnu při nouzovém stavu budou stojany s časopisy umístěné ve velkých supermarketech - Kaufland a Albert, konkrétně u Pizzerií Pizza Express. K magazínům se dostanete také v Lidlu, nicméně odsud minule zmizely strašně rychle, stejně jako z Coopu na Kryblici. Pokud budete mít cestu do Lékárny u Řeky nebo lékárny Pilulka na Poliklinice v Masarykově domě, zde také narazíte na Trutnovinky v „posíleném“ množství.

Největší zásilka z celkového počtu 5000 časopisů však jde vždy do trafiky v podloubí na Krakonošově náměstí. Trutnovinky budou i v Trafice U Kaštánků na Kryblici. A pokud budete mít příští týden cestu kolem naší redakce v budově Komerční banky (vchod B), tak u vchodových dveří objevíte také stojan s listopadovým čtením.

Dále pak magazíny rozvážíme do několika firem, institucí či obchodů viz. aktuální seznam níže.

A jaké listopadové čtení jsme pro vás připravili? Hlavní pozornost věnujeme unikátnímu a velkému projektu manželů Rudolfovi a Renatě Kasperových, kteří bývalou elektrárnu v Poříčí přestavují na moderní galerii Centrum současného umění - EPO 1. K nově vznikající kulturní instituci se vyjadřují věhlasní sochaři Michal Gabriel, Čestmír Suška i Paulina Skavova.

V magazínu pak naleznete ještě jeden rozhovor se sochařkou, a to Veronikou Psotkovou, která se postarala o výzdobu kaple ve Slavětíně, za jejíž rekonstrukcí stojí opět manželé Kasperovi.

Velké uznání za chvályhodný počin si zaslouží ale i trutnovské pečovatelky Lenka Mihalíková a Karin Šípková, které díky včasné první pomoci zachránily život jedné seniorce.

Těšte se také na články o moderní horské architektuře, pečených čajích nebo na interview s vítězem letošních voleb do Senátu vrchlabským starostou Janem Sobotkou či Adrianou Wetterovou, což je šéfredaktorka dětské Rýbrcoul TV.

Hezké čtení!

Aktuální seznam distribučních míst

ABB
Aries
Autostyl (stanice STK)
BScom
Cerfis wines
Continental
Coop
Diskont Mečíř
Domov pro seniory Trutnov
Inex
Infocentrum na Krakonošově náměstí
Kasper Kovo
Knihovna na Krakonošově náměstí
Lékárna U Řeky
Lidl
Městský úřad (Slovanské náměstí)
Městský úřad (bývalý Okresní úřad)
Nemocnice
Pizza Express Albert
Pizza Express Kaufland
Optika Malinský
Pepperl+Fuchs
Pilulka Lékárna
Poliklinika v Masarykově domě
Siemens
Sladký Tečky
Trafika na Krakonošově náměstí
Trafika U Kaštánků
Trutnovinky - redakce
TE Connectivity I. (Komenského)
TE Connectivity II. (Poříčí)
Vinotéka U Maxima
ZPA

Michal Bogáň
michal@trutnovinky.cz