Neděle

19. května 2024

Nyní

16°

Zítra

19°

Svátek má

Krkonošský ráj otvírá v Trutnově showroom s potravinami nejen z regionu

31. 8. 2020 Komerční sdělení

Krkonošský ráj otvírá v Trutnově showroom s potravinami nejen z regionu 0 snímků
Pozor, začíná nová éra! K pohodlnému nakupování na eshopu z domova či kanceláře totiž právě přibyla možnost vybrat a ochutnávat produkty přímo u obchodníka. Konkrétně u úspěšného internetového prodejce pečených čajů, sirupů a farmářských nápojů www.krkonossky-raj.cz. Po pěti letech úspěšného provozování eshopu právě dnes otevřel na Bojišti nový showroom.

Na označení showroom (česky předváděcí místnost) jsme u nás zvyklí spíš u prodejců aut či nábytku. Krkonošský ráj ve Staré ulici (čp. 66) je první, který něco takového připravil pro úplně jiné zákazníky. Na poličkách a ve vitrínách u něj převažují pečené čaje, sirupy, farmářské nápoje nebo ledové ovoce, ale i také lázeňské oplatky či pravé hořické trubičky. Stačí si jen vybrat a nakoupit. Nebo přímo na místě degustovat a přitom se dozvědět, z čeho, kde a jak nápoj vzniká.

"Máme vyzkoušené, že zákazníci přesně takový komfort chtějí. Přijdou si k nám osobně vyzvednout nákup z eshopu, ale rádi se u nás na chvíli zastaví. Sednou si, něco ochutnají a vyzvídají přitom podrobnosti nebo zajímavosti o našich produktech. Zjišťují, co nového přibylo do našeho sortimentu, a většinou si do nákupu přidají ještě něco z toho, co ochutnali právě v našem showroomu," hlásí provozovatelé Krkonošského ráje.

Stručně by se dalo říct, že zákazníci dostanou na Bojišti plný servis. "Preferujeme osobní přístup. Chceme, aby návštěva u nás byla pro lidi potěšením," zní jedno ze základních hesel prodejce.

Na své si v Krkonošském ráji přijdou všichni. Nabídka založená na místních a regionálních výrobcích je široko daleko hitem už přes pět let. "Máme tady spoustu unikátních produktů, žádná éčka, žádné konzervanty, žádný supermarket, ale ani žádné bio. Prostě poctivé přírodní produkty, výrobky ze skutečného ovoce. U každého výrobce jsme byli, osobně jsme viděli výrobu, a víme co prodáváme" tvrdí Sobol.

Krkonošský ráj nabízí od jednoho druhu a výrobce až 20 příchutí. Desítky druhů pečených čajů, ale také čajů sypaných a porcovaných i dárkově balených. Dlouhé řady sirupů, smoothie nápojů, nebo lahviček s ledovým ovocem. Sklenice čerstvého medu, džemů a zavařenin. Lahve s bylinnými likéry, unikátní mandlovicí či medovinou. A pro mlsání například trubičky, oplatky či bonbóny. To je jen stručný výčet toho, co si můžete v Krkonošském ráji koupit. Nejen na eshopu, ale právě i přímo v novém showroomu na Bojišti.Potěšit můžete nejen sebe, ale i své blízké. Pokud chcete výrobky z Krkonošského ráje někomu z nich věnovat, můžete mu je dát v dřevěných dárkových bedýnkách. "Podniky u nás můžou pořídit pro své zaměstnance mimořádný firemní dárkový servis. Kromě tradičního vína či alkoholu se v dárkových bedýnkách dobře vyjímají zdravé potraviny," připomínají provozovatelé Krkonošského ráje.

Nakupování v Krkonošském ráji si oblíbili i podnikatelé. Je totiž zároveň maloobchodem i velkoobchodem, a umí vyhovět i mimořádným nárokům zákazníků. "Chcete na zakoupené produkty umístit vlastní etikety či firemní loga? Potřebujete do restaurace či obchody naše prodejní stojany? Potřebujete od nás osobní závoz v pravidelných intervalech? Žádný problém!"

Showroom na Bojišti je výjimečný i pružnou otevírací dobou. Otevřeno je téměř vždy, když jsou majitelé eshopu doma. "Nic není problém, běžně si u nás lidé vyzvedávají zboží také o víkendu, třeba i v osm večer. Stačí zavolat a telefonicky se domluvit, kdy si chcete zboží vyzvednout, a kdy si chcete návštěvu našeho showroomu užít," dodávají z Krkonošského ráje.

Krkonošský ráj
české výrobky z hor
www.krkonossky-raj.cz
tel. 777 608 050