Neděle

19. května 2024

Nyní

17°

Zítra

20°

Svátek má

Reportéři v akci aneb Máme nový redakční vůz

7. 3. 2021

Reportéři v akci aneb Máme nový redakční vůz 0 snímků
Hlásíme motoristickou posilu! Redakce Trutnovinek, Vrchlabinek a Salonek, ale také jejich partnerská regionální televize TV V1 se mohou pochlubit novým pomocníkem na čtyřech kolech. Za reportážemi a klienty nyní budeme vyjíždět všestranným vozem Toyota Proace Verso, který jsme získali díky spolupráci s trutnovským Autostylem.

„Větší vůz samozřejmě nabízí více možností a pomůže zpestřit a zkvalitnit naše zpravodajství. Jednou z hlavních předností vozidla je, že jsme si jeho interiér upravili. Sedačky jsme otočili proti sobě a tím uvnitř vzniklo takové menší improvizované studio,“ říká šéfredaktor společnosti TN Média Michal Bogáň. To například v kombinaci se streamovací kamerou umožní z vozu dělat živá vysílání.

Auto zároveň také otevírá prostor pro realizaci nových projektů. „Plánujeme v něm třeba natáčet podcasty,“ doplňuje Michal Bogáň. Poprvé jsme s vozem byli v terénu v Janských Lázních, kde jsme navštívili Státní léčebné lázně Janské Lázně. Budeme rádi, když nám pošlete fotky nebo videa z míst, kde se objeví náš reportérský vůz.

Hynek Šnajdar
redakce@trutnovinky.cz
Foto: Michal Kriegler