Neděle

14. července 2024

Nyní

16°

Zítra

16°

Svátek má

Alvazo pokračuje v rozvozu jídla i po otevření a přidává catering

3. 6. 2021 Komerční sdělení

Alvazo pokračuje v rozvozu jídla i po otevření a přidává catering 6 snímků
Restaurace bude otevřena pro hosty od pondělí 7. června, ovšem trutnovský gastropodnik Alvazo Grill & restaurant do toho šlape pořád. Prakticky okamžitě po opatřeních vyvolaných koronavirou pandemií zahájil rozvoz jídla a tuto službu, jak již dopředu avizovali spolumajitelé podniku – bratři Alfred a Valentin Laci a Zoran Bilić, bude Alvazo lidem nabízet i dál.

„Stále rozvážíme. Už jsme získali nějakou klientelu, která od nás jídlo pravidelně odebírá, a přibyla i nová. Rozvoz se nám daří, ačkoliv je nutné si uvědomit, že je to stále jenom taková náplast na to, abychom mohli utáhnout veškerou režii a udržet tým lidí, který máme, a být připraveni na otevření plného provozu,“ shrnují stručně spolumajitelé aktivitu, ke které se většina restauraterů upnula, aby přežila v covidovém období.

Provozovatelé trutnovského podniku, který je postaven na moderní středomořské kuchyni, museli kvůli tomu přizpůsobit jídelní kartu, jelikož většina pokrmů není dělaná na to, aby se pak dávala do obalu. „Trošku jsme jídla překopali a udělali novou nabídku, která se naštěstí chytla,“ popisují a doplňují, že rozvozové menu se každý týden obměňuje. K nahlédnutí je na webu www.alvazo.cz.

Nechat si dovézt jídlo až domů je možné každý den způsobem předobjednávky, a to nejpozději toho dne do 9 hodin. Jídlo si však můžete objednat den či několik dnů dopředu. Lze také udělat objednávku a váš oběd či večeři si vyzvednout přímo v restauraci bez časového omezeni (bez předobjednávky). Kompletní informace najdete na webových stránkách podniku. Rozvoz po Trutnově je zdarma při objednávce nad 250 korun.

Alvazo Grill & restaurant se však nesoustředí pouze na „malé“ objednávky, zvládne nachystat i velké hostiny plné gurmánských zážitků. Jako novinku totiž nabízí ve svých službách catering. „Máme za sebou již několik úspěšně zvládnutých oslav, větších i menších, kde zajistíme veškerý catering včetně pití,“ hlásí spolumajitelé s chorvatskými kořeny, kteří dokážou připravit lahodné pohoštění například i na svatbu.

A gurmánské novinky se samozřejmě chystají i pro hosty, kteří usednou za stoly přímo v restauraci. Jaké? To zatím Alfred a Valentin Laci a Zoran Bilić neprozradili. Jen naznačili, že do nabídky zakomponovali spoustu dalších pokrmů.

www.alvazo.cz