Sobota

15. června 2024

Nyní

12°

Zítra

12°

Svátek má

Každá si vybere. Anbella nabízí v Trutnově originální módu z Itálie

2. 6. 2021 Komerční sdělení

Každá si vybere. Anbella nabízí v Trutnově originální módu z Itálie 0 snímků
Slečny, ženy, dámy, zamilovaly jste se do italské módy a máte chuť si pořádně „zashopovat“? Máme pro vás skvělou zprávu. Už kvůli tomu nemusíte jezdit pryč z Trutnova. Teď si stačí jen zajít do nově otevřeného krámku Anbella přímo v centru města a vybrat si originální oblečení, které v kamenných prodejnách jen tak nenajdete. A v podstatě každý týden se tam navíc budete probírat novým zbožím.

Italská móda je fenomén. Je jedinečná a charakteristická svým střídmým elegantním stylem a kvalitou zpracování. Snoubí se v ní nadčasovost s aktuálními trendy, smysl pro detail i vytříbený vkus. Toho si je dobře vědoma i Andrea Krčmářová, která se proto rozhodla v Trutnově na pěší zóně otevřít obchod s moderním dámským oblečením a doplňky ve stylu italské módy.

„Když jsem se před rokem procházela po městě a chtěla jsem si koupit nějaké romantické šaty, které bych si vzala jen tak na večer s kamarádkami nebo na výlet s rodinou, nikde jsem nic nesehnala. Viděla jsem je sice na e-shopech, jenomže to už bych si je nestihla objednat,“ prozrazuje, jak se v její hlavě zrodila myšlenka na vznik obchodu.

Tento nápad ovšem přišel v době covidové, takže nemohla otevřít a musela svůj původní záměr trošku pozměnit. „Začala jsem nejdřív prodávat oblečení kamarádkám přes Instagram,“ vysvětluje žena, která navázala spolupráci s jedním e-shopem se skvělými kontakty v Itálii a díky tomu může nabídnout to, co u nás není běžně dostupné v kamenných obchodech.

Anbella, která sousedí s Café Bar Atrium, přivítala první zákaznice 3. prosince. Otevřená však zůstala kvůli epidemiologickým opatřením jen dvacet dní. Znovuotevření se pak útulná prodejna dočkala až v květnu. „Nabízím sortiment zboží, který nemá žádnou věkovou hranici. Nakoupí u mě jak čtrnáctileté slečny, tak sedmdesátileté paní. Vybere si opravdu každá žena,“ říká Andrea Krčmářová.

Šaty, sukně, halenky, kalhoty, svetry, boty, pásky, džíny, kraťasy, kabáty, batohy, brýle, trička…  Hitem letošní letní sezony jsou asymetrické sukně. Nabídka je skutečně pestrá. A co kus, to originál.

„Od každého zboží mám maximálně dva tři kousky, abychom se v Trutnově nepotkávaly ve stejném oblečení,“ usmívá se majitelka obchodu a dodává, že kvalita materiálu jejích produktů je také úplně někde jinde, než když si třeba koupíte věci v Gatu nebo New Yorkeru. „Myslím, že ceny mám přijatelné pro všechny, nic předraženého. Ba naopak chci lidem ukázat, že se ke mně vyplatí přijít nakoupit víckrát než jen jednou za půlroku.“

Jiný má být její obchůdek v porovnání s řetězci také v péči a osobním přístupu k zákazníkovi. „Ráda si s lidmi povídám, co nosí a poradím jim, co by se jim mohlo líbit, když něco shání. Vybíráme, zkoušíme, kombinujeme. Kolikrát se nám podaří sestavit celý outfit,“ přibližuje Andrea Krčmářová, která časem plánuje v Trutnově dělat i módní přehlídky. K pohodové atmosféře při nakupování v Anabelle přispívá třeba tím, že zákaznicím udělá kávu nebo si s nimi připije skleničkou Prosecca.

Nahlédnout do obchodu s italskou módou můžete i přes eshop www.anbella.cz nebo instagramový profil anbella_fashion.