Neděle

16. června 2024

Nyní

13°

Zítra

13°

Svátek má

Firma Pepperl+Fuchs darovala 50 tisíc korun nemocnici v Trutnově

13. 5. 2021 Komerční sdělení

page.Name
Poděkovat za všechno, co zdejší zdravotníci udělali pro Trutnov v době koronavirové pandemie. To byl důvod, proč jsme se ve firmě Pepperl+Fuchs Manufacturing s.r.o. rozhodli podpořit trutnovskou nemocnici sponzorským darem 50 tisíc korun.

Jako firma chceme v Trutnově působit dlouhodobě. Aktuálně máme 230 zaměstnanců, v budoucnu ale plánujeme, že jich budeme mít právě tady téměř dvojnásobek. Podporujeme proto také zdejší kulturní, společenský a sportovní život. Nyní jsme přispěli na místní infrastrukturu.

Nemocnice patří k pilířům zdravotní péče, přišlo nám navíc jako velmi vhodné podpořit právě zdravotníky. Za poslední rok pomohli velkému množství lidí. Před několika dny podepsali ředitel naší firmy Roman Demuth a ředitel trutnovské nemocnice Miroslav Procházka smlouvu o sponzorském daru ve výši 50 tisíc korun. Věříme, že v současné nelehké době najde každá koruna své uplatnění.Naše firma Pepperl+Fuchs Manufacturing s.r.o. vyrábí senzory pro průmyslovou automatizaci. V Trutnově působíme více než 10 let, od loňska nově sídlíme v průmyslové zóně Krkonošská, kde máme možnost lépe reagovat na rychlý vývoj na trhu a efektivně rozšiřovat portfolio výrobních produktů.

Navzdory tíživé ekonomické situaci, která v Česku panuje díky koronavirové pandemii, dál podporujeme místní dění. Například letos v březnu jsme prodloužili partnerskou smlouvu s kulturním centrem Uffo.

Průmyslová 138, 541 01 Trutnov
tel. 494 771 315
email: jobs@cz.pepperl-fuchs.com
www.pftrutnov.cz, www.pepperl-fuchs.com