Úterý

16. dubna 2024

Nyní

10°

Zítra

Svátek má

Lednové Trutnovinky se záporákem, hypnotizérem a volejbalistkou

4. 1. 2021

Lednové Trutnovinky se záporákem, hypnotizérem a volejbalistkou 0 snímků
První pondělí nového roku - v den, kdy po vánočním volnu nastal čas návratu do práce, vyšly i nové Trutnovinky. Lednové vydání, které je 177. číslem od založení našeho média před více než patnácti lety, jsme rozvezli na tradiční distribuční místa, která dnes byla otevřená, respektive kam jsme se „dobouchali“ na dveře. Na pár dalších místech se magazín objeví ještě během týdne.

Určitě budete souhlasit, že většina z nás nezažila divnější rok svého života než ten, který právě skončil. Pandemie koronaviru změnila naše životy k nepoznání a měnit je nejspíš bude i nadále, protože ve skutečnosti opravdu nevíme, co bude.

Teď je tady však nový rok a pro mnoho lidí je myšlenka na nový rok skutečně důležitá, představuje pro ně něco jako záchytný bod, od kterého se vše obrátí k lepšímu. Takový odrazový můstek k novým možnostem a výzvám. Ty se budeme snažit naplnit i v naší redakci.

Již v tomto prvním měsíčníku 2021, který jsme do tiskárny odesílali dva dny před Štědrým dnem, vám představujeme náš nový projekt Když se řekne profese. Jeho cílem je pomoci s propagací škol a firem.

Kromě toho v magazínu na 32 stránkách přinášíme velké rozhovory s hercem Robertem Jaškówem, kterého si můžete prohlédnout na titulní straně, s hypnotizérem a mentalistou Jakubem Kroulíkem či talentovanou volejbalistkou Denisou Pavlíkovou.

Šťastnou cestu nadcházejícím rokem vám přeje celá redakce.

Aktuální přehled distribučních míst najdete ZDE!


Michal Bogáň
michal@trutnovinky.cz
Foto: Michal Bogáň a Pavel Cajthaml