Čtvrtek

20. června 2024

Nyní

11°

Zítra

18°

Svátek má

Kampaň Daruj mýdlo měla své třetí pokračování a nejen to…

22. 12. 2021 Komerční sdělení

page.Name
Život je jako bonboniéra, nikdy nevíš, co ochutnáš. A někdy chutná zatraceně hořce. A právě těm, kteří to nejvíce potřebují, se snažíme v TE Connectivity život osladit. I v letošním roce jsme se zapojili do několika charitativních projektů. Největší radost nám dělají projekty, do nichž se zapojují naši zaměstnanci. A jsme na ně náležitě pyšní, protože bez jejich pomoci by to vskutku nešlo.

Jedním z významných projektů je naše spolupráce s azylovým domem Most k životu Trutnov.

V letošním roce se nám podařilo zrealizovat hned dvě sbírky.

První z nich pod názvem Daruj lžičku měla za cíl pomoci klientům azylového domu a vybavit je lžičkami, příbory a dalším kuchyňským vybavením.

V pořadí již třetí sbírka tohoto druhu nesla název Daruj mýdlo a uskutečnila se v předvánočním období. Nakonec se díky našim kolegyním a kolegům podařilo předat azylovému domu neuvěřitelné množství pracích prášků, pracích gelů, prostředků na mytí nádobí, zubních kartáčků, zubních past, sprchových gelů a mnoho dalšího.

Spolupráce s Mostem k životu Trutnov trvá již několik let a rádi je podporujeme i jinak. Mikulášský program se nám vzhledem ke covidovým opatřením zrealizovat letos nepodařilo, ale ani tak nezůstaly děti bez zdravé a sladké odměny a drobných dárků. Zároveň jsme splnili přání klientům z jejich vánočních přání.  

Domovu seniorů jsme se snažili zpříjemnit předvánoční čas výstavou obrázků, s níž nám pomohly děti zaměstnanců TE Connectivity a děti z azylového domu. Život jsme klientům domova osladili díky skvělým dobrotám ze Sladkých Teček.

Dalším tradičním projektem je několikaletá účast na Dni proti rakovině. V letošním zářijovém termínu se nám podařilo prodat v obou trutnovských závodech prodat 488 kytiček měsíčku lékařského a vybráno bylo celkem 16 395 Kč. Další částku pak Liga proti rakovině získala z korporátního fondu.

Tyto aktivity bylo možné zrealizovat jen díky našim kolegům a kolegyním. Děkujeme!  

Díky korporátnímu fondu společnosti jsme mohli rozdělit téměř jeden milion korun na charitativní projekty.

I v letošním roce jsme mohli podpořit několik zajímavých investic.

Azylový dům Most k životu vytvořil krásnou knihovnu a nový prostor pro klienty.

Oblastní charita Trutnov mohla využít náš příspěvek na vybudování nového prostoru půjčovny kompenzačních pomůcek.

Hospic v Červeném Kostelci mohl obměnit část nábytku v jejich prostorách a zakoupit oxygenátory.

Trutnovské nemocnici jsme malou částí přispěli na dva nové EKG přístroje a předali několik ochranných 3D štítů.

Další finanční prostředky pomohly společnosti DUHA, která tak mohla podpořit své projekty pro děti postižené mozkovou obrnou.

Jsme rádi, že jsme mohli přispět a podpořit tolik zajímavých projektů a třeba jen na chvíli vykouzlit úsměv na tváři těm, kteří to nemají v životě snadné.

TE Connectivity vám přeje krásné Vánoce a jen to nejlepší v příštím roce.

TE Connectivity Trutnov s.r.o.
Komenského 821, 541 01 Trutnov
www.te.jobs.cz