Pondělí

27. května 2024

Nyní

15°

Zítra

14°

Svátek má

Večerní shopping aneb Anbella nabízí prostě jiný zážitek z nakupování

5. 12. 2021 Komerční sdělení

Večerní shopping aneb Anbella nabízí prostě jiný zážitek z nakupování 0 snímků
První narozeniny oslavila 3. prosince Anbella. Obchůdek s originální (nejen) italskou módou v centru Trutnova, který najdete na pěší zóně kousek pod Krakonošovým náměstím, si zakládá na tom, že je jiný než klasické shopy s dámským oblečením. Jeho výjimečnost ale není pouze v tom, že zde uvidíte rozmanitý moderní sortiment zboží. Péče a osobní přístup k zákaznicím jsou to, co je tady na prvním místě.

Když majitelka krámku Andrea Krčmářová otevírala, přála si, aby všechny slečny, ženy i starší dámy z Anbelly odcházely domů s příjemným zážitkem z nakupování. K pohodové atmosféře žena, která nejdříve nabízela oblečení kamarádkám přes Instagram, přispívá třeba tím, že zákaznicím udělá kávu nebo si s nimi připije skleničkou Prosecca.

A teď si pro ně připravila, jako takový dárek a poděkování za přízeň, tzv. večerní shopping.

„Lidé si k nám mohli přijít nakoupit večer, připravili jsme jim něco chutného k zakousnutí, rozlévali jsme Prosecco a dostali i slevu na nákup,“ shrnula ve zkratce majitelka, čím se rozhodla zákaznicím jindy monotónní nákupy trošku osvěžit. „Nikde jsem to neviděla, nikdy jsem to nezažila. Ale napadlo mě, že by to mohlo být fajn a hlavně něco jiného, co v Trutnově ještě nebylo,“ dodala.

Místní podnikatelka s módou by byla ráda, aby do povědomí veřejnosti dostalo, že Anbella není jenom obyčejná prodejna s dámským oblečením a doplňky, ale dá se tu zažít občas i něco zajímavého. „Byla to zkušební akce, ale určitě mám v plánu udělat další,“ nechala se slyšet šéfka obchodu, kde seženete, jak sama s úsměvem říká, úplně všechno.

Kabáty, bundy, kalhoty, boty, šaty, sukně, svetry, halenky, košile, trička, džíny, pásky, čepice, klobouky, brýle, batohy, hitem poslední doby byly extravagantní kabelky… Každá si tady prostě vybere.

Nahlédnout do obchodu s italskou módou můžete i přes e-shop www.anbella.cz nebo instagramový profil anbella_fashion. Radost novým kouskem v šatníku ale nemusíte udělat jen sobě. Stačí, když si v obchodě vyzvednete dárkový poukaz, kterým potěšíte druhé.

„V současné době připravuji i akci, že podle hodnoty útraty budou zákaznice dostávat vouchery se slevou na další nákup,“ uzavřela Andrea Krčmářová.