Neděle

14. dubna 2024

Nyní

12°

Zítra

Svátek má

Starosta Adamec žádá občany, aby dodržovali veškerá opatření

28. 2. 2021

page.Name
S ohledem na nouzový stav, který znovu vyhlásila vláda České republiky, a na vládní usnesení zavádí i město Trutnov opatření s cílem omezit šíření onemocnění covid-19, která začnou platit od pondělí 1. března.

Dojde k téměř úplnému uzavření Mateřské školy Trutnov. V provozu zůstane pouze pracoviště v ul. Komenského, a to pro děti ve věku 2 - 6 let zaměstnanců v profesích vyjmenovaných ve vládním usnesení (zdravotníci, pracovníci IZS, v sociálních službách apod.).

Dojde k uzavření základních škol. V provozu budou pouze základní školy R. Frimla a Komenského, které zajistí péči pro děti ve věku 6 - 10 let zaměstnanců v profesích vyjmenovaných ve vládním usnesení.

Městské jesle Trutnov budou od pondělí uzavřeny.

Kompletně uzavřena budou všechna dětská hřiště a nadále trvá uzavření sportovišť (např. skatepark) a altánů v městském lesoparku.  

Uzavřen bude také venkovní areál Střediska volného času Trutnov.

čtěte také: Vláda omezila pohyb mezi okresy, zavřela školy, školky a další obchody


„Žádám naše občany, aby dodržovali veškerá opatření. Vím, že tato situace trvá již dlouho, ale dokud stát nezajistí oočkování většiny obyvatel, jediné možné východisko spočívá v pečlivém dodržování těchto pravidel. Lidé tak chrání nejen své zdraví, ale také zdraví svých blízkých. Předem všem děkuji za spolupráci,“ apeluje na veřejnost trutnovský starosta Ivan Adamec.

(red, tz-mde)
redakce@trutnovinky.cz