Pátek

23. února 2024

Nyní

Zítra

Svátek má

Porostou stále ceny nemovitostí?

11. 3. 2022 Komerční sdělení

page.Name
Chcete prodat nebo koupit dům či byt? Nevíte si rady? Jednatelka trutnovské firmy I. Krkonošská realitní, realitní makléřka s třicetiletou zkušeností a člen rady ARK ČR (profesní sdružení realitních kanceláří) Eva Danielisová je tu pro vás.

V posledních letech se zvyšovaly ceny nemovitostí výrazným tempem. Vzhledem k nárůstu cen energií, zvýšení úrokových sazeb hypotečních úvěrů a zpřísnění kritérií v oblasti poskytování hypoték můžeme předpokládat, že zájem o koupi nemovitostí bude ochlazovat. Realitní boom je tedy již u konce.

I. Krkonošská realitní

Nevíte, jakou tržní hodnotu má vaše nemovitost? Obraťte se na nás. Rádi vám poradíme zdarma u kávičky.

Samozřejmě top lokality si ceny udrží a pravděpodobně zde i nadále budou ceny stále růst, ačkoliv určitě již mírnějším tempem. Lze dokonce očekávat také situaci, že se lidé začnou obávat budoucího propadu cen a budou se snažit rychle chtít ještě dobře prodat. V tu chvíli se na trhu může objevit více prodávajících než kupujících a ceny nemovitostí zahájí pokles. Takový scénář si však analytici prozatím nepřipouštějí.

Co se skutečně stane? To neví nikdo! Z mého pohledu je právě tato doba stále ještě výhodná k prodeji za opravdu dobrou cenu.

Zvažujete-li prodej, pronájem nebo chcete-li pouze radu pro své rozhodnutí, neváhejte nás navštívit v naší kanceláři. Konzultace poskytujeme ZDARMA každé úterý.

1. KRKONOŠSKÁ REALITNÍ
Pražská 88, 541 01 Trutnov | IČ: 62025635
Tel.: +420 776328418 | Tel.: +420 499732407
E-mail: eva.danielisova@krkonose-reality.cz
www.krkonose-reality.cz

„Pomáhám klientům splnit si sen o novém domovu. Můj cíl je spokojený prodávající a spokojený kupující. Slušnost a vstřícnost.“