Úterý

25. června 2024

Nyní

22°

Zítra

26°

Svátek má

Porostou stále ceny nemovitostí?

11. 3. 2022 Komerční sdělení

page.Name
Chcete prodat nebo koupit dům či byt? Nevíte si rady? Jednatelka trutnovské firmy I. Krkonošská realitní, realitní makléřka s třicetiletou zkušeností a člen rady ARK ČR (profesní sdružení realitních kanceláří) Eva Danielisová je tu pro vás.

V posledních letech se zvyšovaly ceny nemovitostí výrazným tempem. Vzhledem k nárůstu cen energií, zvýšení úrokových sazeb hypotečních úvěrů a zpřísnění kritérií v oblasti poskytování hypoték můžeme předpokládat, že zájem o koupi nemovitostí bude ochlazovat. Realitní boom je tedy již u konce.

I. Krkonošská realitní

Nevíte, jakou tržní hodnotu má vaše nemovitost? Obraťte se na nás. Rádi vám poradíme zdarma u kávičky.

Samozřejmě top lokality si ceny udrží a pravděpodobně zde i nadále budou ceny stále růst, ačkoliv určitě již mírnějším tempem. Lze dokonce očekávat také situaci, že se lidé začnou obávat budoucího propadu cen a budou se snažit rychle chtít ještě dobře prodat. V tu chvíli se na trhu může objevit více prodávajících než kupujících a ceny nemovitostí zahájí pokles. Takový scénář si však analytici prozatím nepřipouštějí.

Co se skutečně stane? To neví nikdo! Z mého pohledu je právě tato doba stále ještě výhodná k prodeji za opravdu dobrou cenu.

Zvažujete-li prodej, pronájem nebo chcete-li pouze radu pro své rozhodnutí, neváhejte nás navštívit v naší kanceláři. Konzultace poskytujeme ZDARMA každé úterý.

1. KRKONOŠSKÁ REALITNÍ
Pražská 88, 541 01 Trutnov | IČ: 62025635
Tel.: +420 776328418 | Tel.: +420 499732407
E-mail: eva.danielisova@krkonose-reality.cz
www.krkonose-reality.cz

„Pomáhám klientům splnit si sen o novém domovu. Můj cíl je spokojený prodávající a spokojený kupující. Slušnost a vstřícnost.“