Čtvrtek

13. června 2024

Nyní

10°

Zítra

Svátek má

Pravá latino party v Alvazu. Hudba, tanečnice i bohatý raut

15. 3. 2022 Komerční sdělení

page.Name
Chcete to večer rozjet ve žhavém jihoamerickým stylu? Na parketu i na baru? Můžete! Již tento pátek v Clubu Alvazo zažijete, jak se lidé baví na druhém konci světa. A jako příjemný bonus se u toho ještě skvěle najíte v místní restauraci.

Právě ve druhém patře trutnovského gastropodniku Alvazo Grill & restaurant celý večer začne. Pro účastníky akce, kteří si zaplatí vstupenku na Latino party, bude totiž na stolech připraveno bohaté pohoštění s tradičními pokrmy a pochoutkami tak, jak jste v Alvazu zvyklí.

Až uspokojíte své chuťové buňky a řeknete si, že máte dost, přesunete se na večírek do útulného klubu o patro níže, kde vás už netrpělivě bude vyhlížet kapela poskládaná z několika jihoamerických muzikantů a zpěvačky. Svou hudební produkci rozjede okolo půl deváté. A když zrovna nebude hrát, o další vlnění v bocích do muziky postará vyhlášený DJ Mario.

Ale to není všechno! Krásu, energii a nadšení vnesou na latinský mejdan dvě rozpálené profesionální brazilské tanečnice, které v Alvazu ve stylovém oblečení navodí tu pravou atmosféru, že si budete připadat jako na karnevalu v Riu. A samozřejmě, co by to bylo za jihoamerickou party bez degustace koktejlů a rumů.

Takže pokud jste se rozhodli, že v pátek večer chcete zažít kousek Jižní Ameriky v Trutnově, můžete si dopředu zajistit vstupenky na tel. 770 120 057.