Úterý

23. dubna 2024

Nyní

Zítra

Svátek má

Anbella nabídla podvečerní shopping se slevami a koncertíkem

30. 6. 2022 Komerční sdělení

Anbella nabídla podvečerní shopping se slevami a koncertíkem 0 snímků
Jen si to představte! To si jednou takhle odpoledne po práci vyrazíte v Trutnově na nákup oblečení. Vybírat si budete ze samých originálních kousků. V obchodě vás budou obletovat jako ve filmu Pretty Woman. Dostanete Prosecco, k tomu si zakousnete pár jednohubek, při placení zjistíte, že máte slevu. Ale pak ještě nejdete domů! Uděláte jen pár kroků do vedlejší kavárny, zasednete ke stolku a užijete si kytarový koncert s líbezným hlasem zpěvačky. A chcete teď slyšet to nejlepší? Nemusíte si to vůbec představovat!

Stačí jen vychytat akci, kterou jednou za čas pořádá majitelka Anbelly Andrea Krčmářová, jejíž krámek se nachází na pěší zóně kousek pod Krakonošovým náměstím. Podvečerní shopping pro své zákaznice uspořádala teprve podruhé, ale laťku posunula zase o kousek výš, kdy se domluvila právě na koncertu v sousední kavárně Atrium. Vystoupila tam trojice L&M+P. A byla to fakt povedená pěvecká i taneční tečka za „anbeláckým“ shopováním.

Ale i začátek a všechno předtím stálo za to! Do té správné nákupní pohody vás při vstupu do obchodu hodil welcome drink z vinotéky U Maxima. „Venku na chodbě jsme měly stojany se zbožím ve výprodeji, kde se daly například koupit šaty už od 350 korun,“ upozornila Andrea Krčmářová na nízké ceny. Šaty jsou aktuálně tím nejvyhledávanějším, za čím zákaznice do Anbelly chodí. Seženou tady různé druhy. Od basicových tričkových šatů, po šaty s volánky, minišaty až po šaty na jedno rameno.

„Je tady neuvěřitelný výběr barev, vzorů, typů. Vybere si opravdu každý. Hlavně je to pestrý a je to originální móda. Tohle v Trutnově chybělo,“ vyprávěla jedna z nakupujících. „A samozřejmě je tady Andrejka, která nám věnuje skvělou péči,“ usmála se a podívala se na majitelku obchodu. Ta jim při nakupování uvaří kávu, vyslechne si, jak se cítí, a poradí. „Spousta žen mi řeklo, že díky mně změnilo kompletně svůj styl oblékání a cítí se víc jako ženy. A to je pro mě motivace, že to, co dělám, dělám dobře,“ poznamenala Andrea a dodala, že kdo jednou v Anbelle nakupoval, rád se sem znovu vrací. I třeba jen pozdravit.

A nemáte-li zrovna cestu do Trutnova, žádný problém. V Anbelle prodává Andrea Krčmářová oblečení i přes FaceTime. Stačí se domluvit, zavolat si a pak na dálku přes mobil udělat šmejděníčko po krámu. Nahlédnout do obchodu ale samozřejmě můžete také přes e-shop www.anbella.cz nebo instagramový profil anbella_fashion.

V létě plánuje majitelka obchodu s italskou módou rozjet nějakou další novinku. V hlavě nosí nápad na módní přehlídku nebo prý spojí síly s vizážistkou a ženám, které touží po změně svého vzhledu, nabídnou společnou pomocnou ruku s jejich proměnou.