Pátek

19. července 2024

Nyní

23°

Zítra

24°

Svátek má

V MELICHAR CZ vám rozumí a navíc i skvěle poradí

12. 4. 2022 Komerční sdělení

page.Name
Nářadí, se kterým je radost pracovat v dílně i na zahradě. Ať už stavíte, opravujete, máte chatu, dům, zahradu nebo jen potřebujete něco opravit v domácnosti, v kamenných prodejnách MELICHAR CZ najdete elektrické stroje, zahradní techniku, vybavení dílny, širokou nabídku grilů, bazénů a dalšího sortimentu pro všechny kutily i profesionální řemeslníky. Vybírat můžete z různých značek. Zkušení prodejci vám poradí s výběrem a zároveň s nimi můžete probrat své kutilské plány. Jsou to totiž lidé od fochu a vědí přesně, jak které nářadí funguje a které je vhodné právě pro vás.

Když jde práce od ruky, je to radost

„K našim zákazníkům jsme upřímní a vždy nabízíme výběr od více dodavatelů. Všechny produkty, které na prodejně naleznete, máme v různých cenových relacích a dokážeme nabídnout variantu pro zaryté kutily i profesionály,“ říká Jakub Melichar, který patří k třetí generaci rodinné firmy.

Češi jsou národem kutilů – zvelebují si domy, staví pergoly, zahradničí, jednoduše práce všeho druhu. Každý, kdo někdy něco spravoval, vyráběl nebo třeba jen sekal zahradu, ví, že se správným a kvalitním náčiním jde práce od ruky. A to je přesně to tajemství radosti z práce. Prodejny MELICHAR CZ k tomu přispívají už desítky let a jdou stále s dobou. Jediné, co se nezměnilo, je jejich nadšení a zapálení pro veškerou manuální a tvořivou práci.

Nářadí XTline v supermarketu nenajdete

Na každou práci je potřeba to správné nářadí, a právě v prodejnách MELICHAR CZ o něm mají široký přehled. Na kvalitní nářadí se zaměřuje česká rodinná firma XTline z Vysočiny, která je na trhu už dvacet let. Vyvíjí je přímo ve spolupráci s řemeslníky, zapracovávají jejich zkušenosti a poznatky. To je také jeden z důvodů, proč je nářadí XTline stále více vyhledávaným a žádaným i v síti prodejen Melichar.

„S nářadím provádíme vlastní zátěžové testy, ale je pro nás velmi důležité vědět, jak se kutilům a řemeslníkům s naším nářadím pracuje. Protože díky zpětné vazbě máme možnost naše nářadí neustále zdokonalovat,“ říká majitel firmy XTline Michal Duben.

Vybudovali hustou partnerskou síť specializovaných kamenných prodejen po celém Česku. Nejsou žádní překupníci, ale česká firma s velkými sklady a výbornou dostupností veškerého nářadí. Stejně jako Michal Duben, tak i generace Melicharů je přesvědčena, že kutilové i řemeslníci si při výběru nářadí potřebují popovídat se zkušenými prodavači, kteří jejich práci rozumí a dokáží jim s výběrem potřebného sortimentu poradit. Proto nářadí XTline nenajdete v supermarketech, ale právě v kamenných prodejnách. U XTline navíc mají servis i sklady náhradních dílů v ČR a opravy jsou tedy velmi promptní. Pokud je to možné, poruchy v záruční době řeší i výměnou za jiný kus. Své nářadí máte tedy vždy k dispozici a nic nezdržuje vaše projekty.

Jeden druh akumulátoru pro všechno aku nářadí

Aby práce na zahradě byla radost a ne tvrdá posilovna, potřebujete lehké, a přitom dostatečně výkonné stroje. Zkušení prodejci v síti MELICHAR CZ oceňují spolehlivost nářadí XTline, která je prokazována v zátěžových testech každodenního pracovního nasazení. Vysoký výkon, kvalitní příslušenství, dlouhá životnost a jednoduché ovládání. XTline se specializuje na elektrické a akumulátorové nářadí s ergonomickým tvarem.

Obrovskou výhodou akumulátorového nářadí XTline je jeden druh aku baterie, který je kompatibilní s veškerým nářadím. Zatímco u jiných značek musíte dávat pozor na to, která baterie patří do jaké aku vrtačky nebo aku šroubováku. Jednoduše řečeno – toto nářadí prostě padne do ruky každému a je radost s ním pracovat. A také je radost ho nakupovat, protože ceny jsou za báječnou kvalitu velice rozumné. Nemusíte být špičkoví mistři v technických oborech, ale obrousit, přivrtat, uříznout a přišroubovat to, co je potřeba doma, na chalupě a na zahradě, zvládnete s nářadím XTline hravě. Když to jde od ruky, tak práce baví.

Údržba zahrady nikdy nebyla snadnější

XTline má akumulátory o napětí 18 V a do některých strojů jsou zapotřebí akumulátory dva. „Mysleli jsme i na výkon a to, aby měl zákazník možnost výběru akunářadí podle toho, na jakou práci je potřebuje. Nabízíme tři druhy baterií – dvou-, čtyř- a pětiampérové. Čtyřkolová sekačka na jedno nabití zvládne s přehledem posekat trávník o rozloze cca 600 m².

Je bezúdržbová, velice tichá a krásně lehká, proto nepotřebuje pojezd. Dosahuje 405 mm záběru sečení a má centrální nastavení výšky sečení od 25 do 75 mm, navíc má bezuhlíkový motor. Navíc nemusíte řešit dolévání benzínu a výměnu oleje. Teď je skvělá příležitost třeba zrovna sekačku koupit, protože k ní za skvělou cenu dostanete dvě baterie, nabíječku a pracovní rukavice zdarma. Navíc je možné si ji vyzkoušet a otestovat na všech prodejnách MELICHAR CZ.

Vše, co potřebujete pro domácí i profesionální použití

Potřebujete namíchat barevné odstíny dle vzorníků nebo vyrobit přímo na místě řetěz pro elektrické či motorové pily? Chcete vyrobit nové klíče od domu nebo od auta? I s tímto vám v prodejnách MELICHAR CZ pomohou. „Důležité je se se zákazníkem bavit a zjistit, pro jaké účely daný produkt potřebuje. Například, když potřebuje zahradní traktor, poradíme, který je vhodný pro zákazníkovu zahradu, anebo rovnou nabídneme robotickou sekačku. Snažíme se být pro naše zákazníky partnerem, který je nenechá na holičkách, ať už řeší cokoliv v oblasti řemesla, dílny domu či zahrady,“ popisuje Jakub Melichar.

Den otevřených dveří

Přijďte k nám na den otevřených dveří 23. dubna d 8 do 15 hodin do areálu firmy MELICHAR CZ v Úpici – těšíme se na Vás!


www.melichar.cz