Středa

17. dubna 2024

Nyní

Zítra

Svátek má

Brýlové čočky Transitions nové generace v Oční optice Malinský

31. 5. 2022 Komerční sdělení

page.Name
Převezměte kontrolu nad světlem a chraňte svůj zrak kdykoli a kdekoli – uvnitř i venku. Brýlové čočky TransitionsTM jsou inteligentní fotochromatické čočky, které se jednoduše přizpůsobí měnícím se světelným podmínkám. V závislosti na okolním světle se čočky automaticky při přechodu z vnitřního prostředí ven zbarví z čirých na tmavé a opačně na čiré při návratu do místnosti.

Stálá ochrana

Všechny brýlové čočky Transitions stoprocentně blokují UVA a UVB paprsky a pomáhají chránit zrak před zdroji škodlivého modrého světla včetně digitálních zařízení, obrazovek a hlavně před ostrým slunečním světlem. Díky optimalizaci množství světla působícího na oči pomáhají brýlové čočky Transitions snižovat i oslnění pro vidění bez námahy.

Vylepšete svůj styl

Vyberte si ze široké škály barev a nechte vyniknout váš vlastní styl s čočkami Transitions na míru vašim potřebám péče o zrak.

TRANSITIONS Signature Gen8 je celkově nejlepší fotochromatická čočka, která je navržena tak, aby vašim očím poskytovala lepší zrakový vjem a ochranu. Zároveň je nejvíce čirá a nejrychleji se zabarvující čočka, jež je navíc dostupná v sedmi různých barvách.

TRANSITIONS XTRACTIVE New Generation je nejlepší řešení pro nositele, kteří jsou velmi citliví nebo často vystaveni ostrému světlu. Nová generace těchto brýlových čoček přináší to nejlepší ztmavení a tu nejlepší ochranu před intenzivním světlem uvnitř, venku, a dokonce i ve voze.

TRANSITIONS XTRACIVE Polarized je nejlepší východisko pro zájemce, kteří se často musejí potýkat s ostrým světlem a odrážejícím oslněním. XTRActive Polarized kombinují výhody inteligentních fotochromatických čoček a dynamické polarizace zajišťující extra ochranu zraku v jakýchkoliv světelných podmínkách. Čočky současně poskytují ostřejší vidění, živější barvy a širší pohled venku.

Trutnov, Bulharská 139
Tel.: 499 812 561 | 777 212 561
www.optika-malinsky.cz