Úterý

21. května 2024

Nyní

19°

Zítra

16°

Svátek má

Budujeme společnost, jejíž prioritou je spokojený zákazník

30. 5. 2022 Komerční sdělení

page.Name
Dvě známé společnosti z Trutnovska podnikající v oblasti IT spojily své síly. Zatímco BScom s. r. o. nabízí zejména prodej a servis výpočetní techniky a elektroniky, ELGO - Printer servis je specialistou na záruční i pozáruční opravy všech typů tiskáren a kopírovacích strojů.

Co tato změna přinese zákazníkům, jsme se zeptali jednatele BScomu Pavla Brzáka.

Co vás vedlo k tomu, že se společnosti spojily do jedné?
Každá ze společností nabízela rozdílné portfolio služeb a vzájemná dlouholetá spolupráce tak vyústila ve spojení, které se jevilo jako přirozený krok pro další rozšíření a zkvalitnění služeb zákazníkům. BScom byl dodavatelem IT produktů pro ELGO - Printer servis, oni pro nás zase prováděli servisní činnost v oblasti tiskáren a kopírek. Dlouhodobá spolupráce nám ukázala, že spojení bude prospěšné pro oba subjekty. Jednou z motivací bylo získat zkušené a kvalifikované lidi do jednoho týmu.

Co to znamená pro zákazníky?
Pro zákazníky se tímto spojením samozřejmě nic nemění, naopak získají ještě něco navíc. Přebíráme závazky ELGO - Printer servis tak, jak byly nasmlouvány, se stejnými standardy, na jaké byli zákazníci zvyklí. Dohodnuté podmínky měnit nebudeme. Navíc tímto spojením dochází k významnému rozšíření služeb, které můžeme nově našim zákazníkům nabídnout. Díky specialistům ELGO - Printer servis dojde k výraznému rozšíření servisních služeb BScomu i do oblastí, které doposud naše společnost nenabízela, a pružnější reakce na potřeby našich zákazníků.

Kde nyní najdou zákazníci ELGO - Printer servis svou firmu?
Ke spojení obou společností došlo 1. května 2022. Od té doby nově vystupují a poskytují služby dále jen jako BScom s. r. o. ve Spojenecké ulici č. p. 1111 v Trutnově. Veškerá kontaktní telefonní čísla i e-mailové adresy zůstávají v platnosti. Věříme, že tato změna prospěje oběma subjektům a zejména společným zákazníkům. Další informace jsou k dispozici na www.bscom.cz a www.elgocz.cz.

Společnost BScom s. r. o. tímto spojením upevňuje a posiluje svou pozici v regionu.