Čtvrtek

13. června 2024

Nyní

16°

Zítra

18°

Svátek má

Lechtivá party v Alvazu. Svá těla odhalí nejlepší českoslovenští striptéři

16. 11. 2022 Komerční sdělení

page.Name
Tenhle večer v Alvazu bude pořádně žhavý! Už v pátek (18. 11.) totiž všechny ženy, které dorazí do trutnovského klubu, rozpálí členové nejlepší československé striptýzové skupiny California Dreams. Chcete vidět námořníky ochotné pro vás zemřít, hasiče vrhající se do plamenů vášně nebo důkladnou policejní prohlídku a mnoho dalších vystoupení?

Skupina California Dreams vznikla začátkem roku 2009, inspirována slavnou americkou taneční skupinou Chipp’n’dales. Od té doby má za sebou stovky vystoupení a tisíce fanynek, pro které se snaží připravovat stále nové a strhující představení.

Možnost přesvědčit se o tom už jsme měli v letošním roce i jednou v Trutnově a právě na základě velkého úspěchu nespoutané, všeodhalující show plné svalů z oceli, se majitelé podniku, jehož součástí je také restaurace s moderní středomořskou kuchyní, rozhodli Ladies night zopakovat.

Vstupenka na tříhodinovou testosteronem nabitou dámskou jízdu se třemi Califorňáky, kteří přivádějí ženy do varu především v okamžiku, kdy odhodí své svršky na zem a tančí bez nich, stojí 550 korun. Počet míst je omezen, takže milé dámy, rozhodně neváhejte s rezervací, která probíhá na telefonu 770 120 057. Lístky budou k vyzvednutí v restauraci o patro výše. Klub bude otevřen od 19 hodin, striptýzová show vypukne v 21 hodin.

www.alvazo.cz