Pátek

19. července 2024

Nyní

22°

Zítra

23°

Svátek má

Slevy, módní přehlídka i koncert. Užijte si stylový nákup v Anbelle!

17. 11. 2022 Komerční sdělení

page.Name
Podvečerní shopping vol. 4 v Anbelle. Trutnovský obchod s módními kousky z Itálie, Francie, Polska i dalších zemí opět chystá příjemnou akci pro všechny ženy, které chtějí vypadat šik a rády nakupují bezva trendy oblečení, kabelky, obuv či další originální doplňky. Slevy jsou samozřejmostí, ale speciální akce v Anbelle nabízí mnohem víc! Zákaznice si tady mohou pokecat u drinků, zaposlouchat se do líbezné živé hudby a dokonce omrknout různé outfity na módní přehlídce, která je součástí. Kdy? Už ve středu 23. listopadu!

„Právě módní přehlídku plánujeme tentokrát udělat ještě větší, protože z minula přesně víme, co je potřeba vychytat,“ hlásí Andrea Krčmářová, majitelka obchodu, který se nachází na pěší zóně kousek pod Krakonošovým náměstím.

Zlatý hřeb by měl přijít na řadu po sedmé hodině večer, ale celá akce začne již ve čtyři odpoledne, kdy u vstupu do módního butiku dostanete welcome drink z Vinárny u Maxima a zajištěno bude také drobné občerstvení. Slevu na nákup získáte 15 procent. Na stojanech a v regálech už ale přitom najdete zboží i ve výprodeji za super ceny.

Od 18 hodin pro vás v sousední kavárně Atrium bude hrát Vende Ballini. Kytarista, kterému se přezdívá trutnovský Ed Sheeran, se svou aparaturou vydá za celou kapelu a jeho koncerty jsou proslulé tím, že vás hodí do klidné atmosféry.

Listopadový podvečerní shopping v Anbelle bude ale zároveň i takovou menší narozeninovou oslavou, protože útulný obchod 3. prosince oslaví dva roky své existence v Trutnově. „Uteklo to strašně rychle. Omezil nás covid, bylo to náročné, ale teď se konečně dostáváme do nějaké stability i povědomí zákaznic, které se vracejí. A přicházejí i nové, které vědí, kam mají zajít,“ říká Andrea Krčmářová.

Sortiment nabízeného oblečení se stále rozšiřuje. Na chladné zimní měsíce si například v krámku můžete vybrat kvalitní kabáty, svetry slabší i huňaté, ponča, klasické roláky, kalhoty, zateplené legíny, kozačky…

„Teď z Itálie přivezou líbivé kabelky, na které jen tak někde nenarazíte, a nově budeme mít v nabídce i plesové šaty. Zákaznice se mě na ně dost ptají, tak jsem jich pár objednala,“ doplňuje Andrea Krčmářová, která se i v dnešní době snaží držet ceny na takové úrovni, aby Anbella byla přívětivá pro co nejvíce zákaznic.

Nahlédnout do obchodu můžete i přes instagramový profil anbella_fashion.

www.anbella.cz