Čtvrtek

18. července 2024

Nyní

18°

Zítra

18°

Svátek má

Tip na vánoční dárek? Pečené čaje, sirupy a nápoje z Krkonošského ráje

14. 11. 2022 Komerční sdělení

Tip na vánoční dárek? Pečené čaje, sirupy a nápoje z Krkonošského ráje 16 snímků
Jak se vyhnout stresu při předvánočních nákupech? Řešením je nakupovat dárky v místě, kde je dost času a klidu, a zároveň bohatá nabídka. Říkáte si, že takové místo neexistuje? Ale existuje, a má příznačný název - Krkonošský ráj!

Obchod s poctivými přírodními produkty se zaměřuje na místní a regionální výrobky z ovoce. Například na čaje - pečené, i sypané, porcované i dárkově balené. Nabízí také sirupy, farmářské nápoje (smoothie), ledové ovoce, med, džemy či zavařeniny. Nebo bylinné likéry, medovinu, a pro mlsání lázeňské oplatky či pravé hořické trubičky.

Pro vánoční nakupování jsou ideální a zároveň i cenově výhodné dárkové dřevěné bedýnky. „Mají tři velikosti - M, L, XL. Jsou plné těch nejlepších produktů z Krkonoš,“ připomínají provozovatelé Krkonošského ráje. Pokud zákazník chce, může si obsah bedýnky sestavit sám. Není divu, vždyť například jen u pečených čajů je v Krkonošském ráji mimořádně bohatý výběr. Minimálně dvacet příchutí od každé značky.

Zákazník si může vybrat, kdy, kde a jak nakoupí. Kdo preferuje internet, snadno si vybere v přehledném e-shopu www.krkonossky-raj.cz a nechá si zboží poslat. Kdo má radši osobní kontakt, může si osobně přijít vybrat do prodejny v Trutnově ve Staré ulici čp. 66. Někteří kombinují obě varianty nakupování. Přijdou si osobně pro nákup z e-shopu, ale rádi se v Krkonošském ráji na chvíli zastaví. Sednou si, něco ochutnají a vyzvídají přitom zajímavosti o produktech. Zjišťují, co nového přibylo a většinou si do nákupu přidají ještě něco z toho, co ochutnali v obchodě.

I když, slovo obchod v tomto případě není tak úplně přesné. Lepší je mluvit spíš o showroomu, česky řečeno předváděcí místnosti. V běžných prodejnách totiž nemá zákazník možnost přímo na místě degustovat a přitom se dozvědět z čeho, kde a jak nápoj vzniká. V Krkonošském ráji je naopak plný servis a osobní přístup samozřejmostí. „Máme vyzkoušené, že zákazníci přesně takový komfort chtějí," hlásí provozovatelé.

Příjemným bonusem je také pružná otevírací doba. Nakoupit si nebo osobně vyzvednout objednané zboží můžete v showroomu téměř vždy, když jsou majitelé doma. Je jedno, jestli je všední den, nebo víkend, dopoledne či večer. "Stačí zavolat a telefonicky se domluvit, kdy si chcete zboží vyzvednout, a kdy si chcete návštěvu našeho showroomu užít," dodávají prodejci z Krkonošského ráje.


Krkonošský ráj
české výrobky z hor
www.krkonossky-raj.cz
tel. 777 608 050