Neděle

14. července 2024

Nyní

15°

Zítra

17°

Svátek má

Do Trutnova zavítá možný příští prezident

5. 12. 2022 Komerční sdělení

page.Name
V neděli 11. prosince od 18 hodin budeme mít jedinečnou příležitost osobně se potkat s kandidátem na prezidenta České republiky. Pavel Fischer bude debatovat s občany Trutnovska v Síni Bohuslava Martinů. Pozvala jej občanská iniciativa PF 2023–2028, která plně podporuje jeho zvolení za novou hlavu státu.

Můžete se bez mediálního humbuku a ovlivňování sami přesvědčit, zda to není právě Pavel Fischer, kdo splňuje vaše představy o tom, jaká osobnost by měla v nadcházejícím období reprezentovat naši zem a navrátit vážnost a úctu k jednomu z kdysi nejrespektovanějších státních úřadů.

Pavel Fischer má jako jediný z kandidátů dlouholeté zkušenosti z reálné mezinárodní i domácí politiky. V letech 1995–2003 pracoval v Kanceláři prezidenta republiky jako vedoucí tiskového odboru a jako ředitel politického odboru. Sedm let působil v diplomatických službách (ve Francii a Monaku) a poté jako vrchní ředitel sekce bezpečnostně-multilaterální na Ministerstvu zahraničních věcí či jako poradce náčelníka Generálního štábu Armády ČR pro zahraniční politiku. Ve volbách do Senátu Parlamentu ČR v říjnu 2018 byl zvolen senátorem a dvakrát byl zvolený předsedou Výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost. Je nositelem francouzského Řádu čestné legie a monackého Řádu svatého Karla.

Hovoří plynně francouzsky a anglicky. Domluví se německy, rusky a portugalsky. Manželka Klára Fischerová pracuje v domácím hospici Cesta domů a je zakladatelkou nadačního fondu Loďka, zaměřeného na zlepšení podmínek dětské paliativní péče v nemocnicích. Společně vychovali čtyři děti. Nejstarší Vojtěch od narození čelil těžkému postižení, kterému v roce 2013 podlehl. Barbora, Benedikt a Markéta studují na vysokých školách.

Vstupné je zdarma - srdečně Vás zveme!

Občanská iniciativa PF 2023 - 2028.