Pátek

19. července 2024

Nyní

23°

Zítra

24°

Svátek má

V Pepperl+Fuchs máme za sebou opravdu výjimečný rok

12. 12. 2022 Komerční sdělení

page.Name
Naše společnost Pepperl+Fuchs Manufacturing v Trutnově se za poslední roky stala jedním z významných zaměstnavatelů v regionu. Od roku 2010, kdy naše společnost vznikla, už uplynulo 12 let a za tuto dobu ukazujeme našim zaměstnancům a okolí, jak seriózním a významným hráčem na pracovním trhu v oblasti elektrotechnického průmyslu jsme.

Po „covidových“ letech 2020 a 2021 jsme v letošním roce odvedli ohromný kus práce, za který patří VELKÉ PODĚKOVÁNÍ celému týmu zaměstnanců Pepperl+Fuchs. Rok 2022 je pro naši společnost nejúspěšnějším v dosavadní 12leté historii. To je skvělá vizitka, za kterou stojí úsilí všech našich zaměstnanců!

V letošním roce jsme rostli výrazným tempem, pokořili hranici 300 zaměstnanců a udělali spoustu práce jak směrem k našim zákazníkům, tak v organizaci uvnitř firmy. Velice dobře jsme se vypořádali s turbulentní situací trhu a s nelehkou dostupností materiálů od našich dodavatelů. Rozšířili jsme výrobní portfolio o nové produkty, navýšili kapacity v souvislosti s nárůstem požadavků a úspěšně prošli řadou zákaznických a certifikačních auditů. Prostě skvělý a úspěšný rok!

Pro příští rok je naší prioritou pokračovat zejména v digitalizaci a optimalizaci procesů a nadále poskytovat příjemné a profesionální pracovní prostředí našim zaměstnancům.

Přeji nám všem příjemné prožití vánočních svátků a hodně zdraví, štěstí a spokojenosti do nového roku 2023.

Roman Demuth, Plant Manager

Některým kolegům jsme položili dvě otázky:

Čeho si ceníte na své práci a ve firmě P+F?
Co byste přáli naší společnosti do budoucna?

 

Paní Iva Junková pracuje u naší společnosti už více než 5 let, nyní na pozici asistentky vedení. Na své práci oceňuje hlavně to, že stále chodí do práce ráda. Chválí příjemné prostředí a váží si podpory zaměstnanců, která se dle ní v současném businessu dnes už moc nenosí. Firmě přeje do budoucna hodně úspěchů a objednávek od zákazníků.

Mnoho spokojených zákazníků i zaměstnanců přeje do budoucna naší společnosti i paní Eva Mikulíková, která vykonává funkci operativní nákupčí již sedmým rokem. Také chválí příjemné klima ve firmě i na svém pracovišti.

Paní Zdenka Linhartová chodí do práce moc ráda. Není v našem týmu ještě ani rok, ale ve srovnání s předešlými zaměstnáními hodnotí velmi kladně osobní přístup k lidem, skvělého vedoucího a přátelský kolektiv. V předešlých zaměstnáních se s tímto bohužel nesetkala.

Pohodovou a klidnou práci si chválí paní Šárka Schejbalová pracující jako operátorka ve výrobě již šestým rokem. Svou práci přirovnává ke hře se stavebnicí a sama říká, že si celý den v práci hraje ☺ Bonusem jsou pro ni úžasné kolegyně a fajn vedoucí, i když je někdy přísný a vyžaduje pořádek ☺

Velmi spokojená se svou prací je paní Světlana Fedko, která pracuje v našem týmu jako operátorka ve výrobě od února 2016.

Vyzpovídali jsme také kolegu Jiřího Flegla, který má na starosti systémové řízení, kvalitu a ekologii. Je v našem týmu od roku 2016 a jak sám zmínil, váží si všech zaměstnanců firmy. Za sebe může shrnout, že zde máme výborný kolektiv šikovných lidí, kteří si důvěřují, spolupracují a mají společný cíl. A co by popřál P+F do budoucna? Mnoho stálých zákazníků a spolehlivých dodavatelů, dostatek kvalitních a spokojených zaměstnanců, splnění všech cílů a vizí.

Paní Michaela Janáková, pracující jako asistentka výrobní kontroly, si velmi váží fajn kolegů a vstřícného přístupu managementu.

Rodinnou a přátelskou atmosféru chválí pan Jan Lička, který u nás pracuje už třetím rokem na pozici Test Engineera pro výrobu OPTO. Je velmi rád, že taková atmosféra zde vládne i dnes, přes narůstající počet nových kolegů. Na své pracovní pozici oceňuje různorodost a výzvy díky novým projektům. Pepperl+Fuchs přeje do budoucna, aby se nám stále dařilo tak, jako dosud.

Pan Roman Perutek je vděčný, že má v dnešní době práci. Jak sám řekl, pracuje v dobré partě lidí. Do budoucna přeje Pepperl+Fuchs, aby se firmě i nadále dařilo, stále rostla a měla dostatek práce pro všechny zaměstnance. V tomto se shodl i s ostatními kolegy.