Neděle

19. května 2024

Nyní

16°

Zítra

19°

Svátek má

Slunce je všudypřítomné, vyberte si Crizal Sun UV

3. 8. 2022 Komerční sdělení

page.Name
Léto je v plném proudu a sluneční brýle jsou skvělým módním doplňkem, ale především důležitou pomůckou při ochraně zraku před škodlivým UV zářením. A proto byste neměli podcenit výběr vhodných brýlí s kvalitní UV ochranou.

UV záření a oči

Většina lidí si je vědoma rizika rakoviny kůže spojeného s nadměrným vystavováním se ultrafialovému (UV) záření. Proto se pečlivě mažeme opalovacím krémem, než jdeme ven. Věděli jste však také, že stejně důležitá je i ochrana očí? Z průzkumu vyplývá, že více než třetina dospělých má zkušenost se symptomy, které se objevily po nadměrném vystavení se UV záření. Patří mezi ně podráždění očí, narušené vidění a rudé nebo oteklé oči. Dobrá zpráva je, že chránit si oči je stejně jednoduché jako chránit si pokožku. Vše, co potřebujete vědět, najdete zde.

Jak se chránit

Uvažujte takto: sluneční brýle jsou pro oči to, co opalovací krém pro pokožku. Sluneční brýle jsou pro vaše oči ta nejlepší ochrana proti škodlivým UV paprskům. Nejen sluneční brýle, ale i čiré dioptrické můžete mít s ochranou proti UV záření. Proto je potřeba výběru kvalitních brýlí věnovat zvýšenou pozornost. V nabídce Oční optiky Malinský najdete sluneční brýle, které vám ochranu očí zajistí na 100 %. Ať už se rozhodnete pro brýle sportovní, elegantní, nebo designové, určitě vám pomohou vybrat ty pravé právě pro vás.

Sluneční brýle s dioptrií? Ale jistě, beze všeho

Dlouholetý obchodní partner Oční optiky Malinský, francouzská společnost Essilor, je velkým inovátorem v oblasti vývoje brýlových čoček. Není tak problém vyrobit dioptrické sluneční brýle v mnoha různých barevných odstínech a s mnoha povrchovými úpravami, mezi nimiž je asi nejoblíbenější polarizace. Dále tyto sluneční dioptrické čočky disponují ochranou vrstvou Crizal Sun UV s ochranou proti slunci s indexem E-SPF 50++. Neviditelná vrstva brýlových čoček Crizal Sun UV je odolná proti poškrábání a zajišťuje čisté vidění.

Chcete-li své oči chránit a udržet si je zdravé po celý život, přijďte se do Oční optiky Malinský informovat o všech výhodách těchto brýlových čoček.

Oční optika - Jiří Malinský
Bulharská 139, 541 01 Trutnov
www.optika-malinsky.cz