Úterý

25. června 2024

Nyní

21°

Zítra

26°

Svátek má

Svátek zamilovaných se blíží, vychutnejte si v Alvazu romantickou večeři

9. 2. 2022 Komerční sdělení

page.Name
Ač je to klišé, vážně to platí. Láska prochází žaludkem. A ať už Valentýna slavíte, nebo vás nechává chladnými, pozváním vaší drahé polovičky na romantickou večeři rozhodně nic nezkazíte. V trutnovském gastropodniku Alvazo Grill & restaurant pro vás mají připravené speciální valentýnské menu.

A aby toho nebylo málo, tak si příjemné posezení po večeři při svíčkách můžete ještě protáhnout u skvělých valentýnských drinků v tamním klubu.

Klub se nachází o patro níže pod restaurací a od 20 hodin se tam o hudební doprovod postará legendární trutnovský DJ Pepson. Pro zamilované páry bude zajištěn i odvoz domů zdarma.

A pokud pánové byste pro vaši milovanou chtěli sehnat květinu, tak to v Alvazu umějí zařídit také. Jen dejte vědět dopředu, stejně jako ohledně rezervace stolu v restauraci. Volejte na tel. 770 120 057.

Dejte si romantickou valentýnskou večeři v Alvazu. Pochutnejte si na úžasném jídle, připijte si na vaši lásku a užijte si zamilovaný večer.

Valentýnské menu

Předkrm 1: Domácí paštika z kuřecích jater (červená cibule, chutney, salát, toast)

Předkrm 2: Královské krevety na česnekovém másle (bylinky, bruschetta, salát)

Hlavní jídlo 1: Hovězí steak ze svíčkové (bylinkový bramborový koláč, redukce z červeného vína a balzamika, pastinákové pyré)

Hlavní jídlo 2: Steak z tuňáka (smetanový špenát, pyré z červené papriky, smažený pórek)

Dezert 1: Ovocný mix (slazená smetana, mix ovoce, pusinky, ovocné pyré) podávaný ve skle Martini

Dezert 2: Sýrové prkénko (niva, hermelín, chorvatský sýr, jemný čedar, hrozny, chutney, krekry)

Cena pro dva 1099 Kčwww.alvazo.cz