Středa

24. července 2024

Nyní

17°

Zítra

13°

Svátek má

Podvečerní shopping v Anbelle láká na slevy, koncert i módní přehlídku

8. 9. 2022 Komerční sdělení

page.Name
A je to tady zase – shopping v Anbelle! Není to tak dávno, co si dámy, ženy a dívky mohly v Trutnově užít zvýhodněného nakupování v obchodě (nejen) s originální italskou módou, který se nachází na pěší zóně kousek pod Krakonošovým náměstím. K příjemné atmosféře přispělo drobné občerstvení, Prosseco jako welcome drink a koncert na dvorku v sousedící kavárně. To všechno se chystá znovu. A pozor! Tentokrát večer zpestří i módní přehlídka. Kdy? Už příští týden ve středu 14. září.

Podvečerní shopping pro své zákaznice uspořádá majitelka obchodu Andrea Krčmářová pro velký úspěch již potřetí, přičemž pokaždé se snaží přijít s něčím novým. Nápad na módní přehlídku v hlavě nosí už od začátku, kdy před necelými dvěma roky v centru města otevřela tenhle svůj malý ráj italské elegance.

Módní přehlídka se uskuteční v prostorách vedlejší kavárny Café Bar Atrium, kde mezi stoly vznikne jakési improvizované předváděcí molo.

„Už na poslední akci se osvědčilo spojení s kavárnou, kam si lidé po nakupování mohli jít sednout, dát si nějaký drink a poslechnout si muziku. Teď se kromě toho bude i na co dívat,“ usmála se šéfka krámku, v němž si vyberou jak čtrnáctileté slečny, tak sedmdesátileté paní. „Opravdu. Je tady neuvěřitelný výběr barev, vzorů, typů. Vybere si opravdu každá,“ nechala se slyšet jedna z účastnic předešlé akce, která samozřejmě probíhá se slevami na veškerý sortiment zboží.

Zářijové shopování začne ve čtyři odpoledne. V 17.30 hodin pak rozezvučí své struny na kytarách trio L&M+P a v první přestávce tříhodinového hudebního bloku proběhne zmiňovaná módní přehlídka, která ukáže, že italská móda je prostě fenomén. Že je jedinečná a charakteristická svým střídmým elegantním stylem a kvalitou zpracování. A že se v ní snoubí nadčasovost s aktuálními trendy, smysl pro detail i vytříbený vkus.

Nahlédnout do obchodu můžete i přes instagramový profil anbella_fashion.