Pondělí

22. července 2024

Nyní

24°

Zítra

24°

Svátek má

Polská ulice se od zítřejšího rána do zimních měsíců uzavírá

6. 9. 2022

page.Name
Od středy 7. září v ranních hodinách dojde k uzavření komunikace v Polské ulici z důvodu dlouho plánové opravy. Jedná se o úsek dlouhý zhruba 1,8 kilometru od železničního přejezdu po křižovatku s Voletinskou ulicí.

„Uzavírka bude v této počáteční fázi platná od křižovatky s ulicí Kpt. Jaroše po křižovatku s Voletinskou ulici. Řidiči budou muset jezdit po objízdné trase přes Voletinskou ulici a Náchodskou ulici.

Rezidenti se ke svým objektům dostanou a svoz komunálního odpadu bude zajištěn. Výjimku pro vjezd získají klienti MVDr. Kacra, kteří budou mít přístup k ordinaci ze směru od Voletinské ulice přes stavbu.

Náhradní zastávky pro BUS a městskou hromadnou dopravu jsou následující: místo Poříčí, kolonie bude Poříčí, Ekvita a místo Poříčí, Růžová cesta bude zastávka Poříčí, železniční stanice střed.

„Průběžné informace o změnách v dopravní obslužnosti, které souvisejí s postupem prací, budou na webu města Trutnova a také na cedulích u stavby. Rezidenti obdrží informační letáky do svých poštovních schránek,“ uvedla tisková mluvčí města Michaela Dědková.

Uzavírka bude platit zhruba do poloviny listopadu. V zimních měsících budou práce z klimatických důvodů přerušeny a Polská ulice bude opět průjezdná. Další práce za kompletní uzavírky začnou na jaře."

(bog, tz-mdě)
redakce@trutnovinky.cz
Foto: Miloš Šálek