Čtvrtek

18. července 2024

Nyní

21°

Zítra

21°

Svátek má

Pracovní spokojenost (nejen) absolventů SPŠ Trutnov

12. 9. 2022 Komerční sdělení

page.Name
Střední průmyslová škola v Trutnově působí již více než 70 let. Za tu dobu se toho mnoho změnilo. Škola neustále provádí inovaci vzdělávacích programů v návaznosti na vývoj moderních technologií ve strojírenství, elektrotechnice, automatizaci a informatice.

K rozvoji školy napomáhá i spolupráce s významnými firmami, kterými jsou například Argotech, Hitachi Energy, KASPER KOVO, Pepperl+Fuchs, Siemens, ŠKODA AUTO, TE Connectivity, Vitesco Technologies, ZPA Smart Energy a další. Žáci během svých studií vykonávají v těchto firmách praxe či odborný výcvik.

Spolupráce trutnovských firem a SPŠ Trutnov přispívá k nalezení vhodného uplatnění pro čerstvé absolventy. Firmy tak získávají mladé kvalifikované spolupracovníky, kteří se vrací již do známého prostředí, což výrazně usnadňuje jejich adaptační proces.

Pro zlepšení a prohlubování vztahů mezi školou a firmami je vytvořen průzkum spokojenosti zaměstnanců v průmyslovém odvětví na Trutnovsku. Jeho cílem je získat obecný přehled o tom, jak a za jakých podmínek se pracuje (nejen) absolventům SPŠ Trutnov v uvedených firmách a jak jednotlivé firmy působící v průmyslovém odvětví vnímají.

Průzkum spokojenosti je anonymní, zabere Vám přibližně 10 minut. Za jeho vyplnění děkujeme.

Vyplnit dotazník - ZDE!