Úterý

16. dubna 2024

Nyní

10°

Zítra

Svátek má

Do Alvaza za degustací vín i na kubánský večer

14. 3. 2023 Komerční sdělení

page.Name
Dobro došli! V březnu už jste si v našem klubu Alvazo mohli užít zábavu na Oldies party, kterou řídil DJ Pepson. Teď jsou tu ale před námi ještě další dvě, dovolíme si říct, zajímavější akce. V pátek 17. března pro vás připravujeme degustaci vín a na další pátek (24. března) nefalšovaný kubánský večer. Na obě události doporučujeme si raději s předstihem zajistit rezervaci, jelikož na místě by to už třeba nemuselo klapnout.

Degustace vín bude probíhat z rodinného Vinařství Maláník-Osička. Toto mikulčické vinařství vychází z dlouholeté tradice, jež začala již v roce 1960. Rodina obhospodařuje šest hektarů vinic rozkládajících se jihozápadně od obce v podoblasti Slovácké a viniční trati Kněžské, kde jsou pěstovány bílé a červené odrůdy.

Koštovat se budou vzorky Chardonnay, Pálava, Aurelius, Ryzlink rýnský, Tramín červený, Sauvignon, Děvín, Veltlínské zelené, Rulandské šedé, Cabernet Moravia, Cabernet Sauvignon, Zweigeltrebe, Pinot Noir, Fratava a Dornfelder. Ale pozor! Večer nebude spojený jen se sklenkou vína. Pro hosty chystáme i chutné pohoštění z naší kuchyně formou bufetu. To vše za 350 Kč na osobu. Navíc po skončení degustace, která začne v 17.30 hodin, můžete v našem klubu pokračovat v další zábavě na after party.

Rezervaci míst můžete provést na tel. 777 120 057, přes sociální sítě anebo lze vstupenky zakoupit i přímo v restauraci. A rovnou hned zapřemýšlejte, jestli se k nám nevydáte také o týden později, kdy Alvazo změníme na malý kousek Kuby v Trutnově. Večer ve stylu Noche de Cuba bude fakt bomba.

V 19 hodin se sejdeme v naší restauraci, kde se na velkém rautu zakousnete do kubánských specialit, jako jsou například fritovaný banán, pizza con Queso, Arroz con Frijoles apod. Po osmé hodině začne o patro níže v klubu hrát kapela Son Caliente, která působí ve známém pražském podniku La Bodeguita del Medio. Atmosféru trutnovského večera doplní svými žhavými pohyby i jeden taneční pár. A v přestávkách a následně na after party vás bude udržovat v dobré náladě i DJ.

A samozřejmě, co by to bylo za kubánský mejdan, kdyby se na něj nepodávaly rumy a míchané drinky. Vstupenka na celý večer stojí 790 Kč.

Těšíme se na vás!


www.alvazo.cz