Pátek

19. července 2024

Nyní

22°

Zítra

23°

Svátek má

Grand Viet otvírá. Přijďte na sushi a další asijské speciality!

7. 3. 2023 Komerční sdělení

Grand Viet otvírá. Přijďte na sushi a další asijské speciality! 5 snímků
Máte rádi vietnamskou gastronomii? Oblíbili jste si thajská jídla? Chutnají vám japonské speciality? Máme pro vás dobrou zprávu! Ve středu 8. března otvírá Grand Viet - bistro, restaurace a sushi bar na Krakonošově náměstí v Trutnově.

Vyhlášená restaurace obnovuje provoz po krátké pauze vynucené stavebně technickými úpravami. Nečekané potíže se povedlo vyřešit, kuchyň i restaurace jsou opět plně v provozu.

Jídelní lístek je téměř identický s tím, kterým restaurace zákazníky oslovuje od otevření v červenci 2021. Součást nabídky jsou tradiční pokrmy, jako například vietnamská národní polévka Phó, smažená kachna na horké plotýnce, krevety nebo sushi.

GRAND VIET
* bistro, restaurace a sushi bar
na Krakonošově náměstí čp. 118
* otevřeno je od středy 8. března
pondělí až sobota od 9.00 do 20.30
neděle od 9.30 do 20 hodin
* možnost telefonických objednávek
na čísle 737 428 456
* rozvoz jídel po Trutnově
* k dispozici jsou prostory k pronájmu
pro oslavy, večírky a společenské akce
* jídelní lístek a další informace najdete na
Instagramu grandviet a Facebooku Grand-viet

Základem většiny jídel jsou nudle nebo rýže, kombinují se rozmanité druhy masa (kuřecí, vepřové, hovězí), bylinek a zeleniny. „Vaříme chutná, zdravá a oblíbená jídla. Jsou lehká a připravovaná z čerstvých surovin,“ zdůrazňuje personál restaurace.

Grand Viet bude opět v provozu sedm dnů v týdnu. Bez ohledu na svátky. Zákazníci se tak mohou přijít najíst kdykoliv. „Oběd nebo večeři si můžou navíc objednat i po telefonu. Zajišťujeme také rozvoz jídel po Trutnově,“ upozorňuje personál.