Úterý

21. května 2024

Nyní

19°

Zítra

16°

Svátek má

Anbella zve na další podvečerní shopping s módní přehlídkou

9. 6. 2023 Komerční sdělení

page.Name
Získáte patnáctiprocentní slevu na nákup. Za super ceny bude probíhat i výprodej. Při vstupu dostanete welcome drink z vinárny U Maxima a čeká na vás ještě další menší občerstvení. V sousední kavárně to rozjede na vaše přání DJ Nicola a uskuteční se tam také módní přehlídka. Takový bude ve zkratce další podvečerní shopping v Anbelle. Již v šestém pokračování. Kdy? Už ve čtvrtek 15. června.

Čtvrteční akci ocení především ženy, vlastně jen ony. Jelikož krámek s módním oblečením, který najdete na pěší zóně kousek pod Krakonošovým náměstím, je vyhraněný na ženskou módu. Italkou, francouzskou, polskou… V Anbelle každá zákaznice objeví svět různých stylů, střihů, vzorů a barev, které umožňují vyjádřit vaši osobnost a vkus. Bez ohledu na to, zda preferujete klasický, elegantní vzhled, nebo raději experimentujete s odvážnými trendy.

Podvečerní shopping pro „své“ ženy chystá majitelka obchodu Andrea Krčmářová od 17 hodin. V šest začne v kavárně Atrium módní přehlídka, na které budete mít možnost vidět, jak některé modely vypadají a jak dokonale sedí. To vám pomůže při výběru toho správného kousku pro vás. Posezení u sklenky vína či Prosecca pak navíc jistě přidá hodnotu celému vašemu nákupu a udělá ho ještě příjemnějším.

Oblečení je jedním z nejvýraznějších způsobů, jak vyjádřit svoji osobnost a módní vkus. Každý den si vybíráme, jak se oblékneme, a tím dáváme světu najevo, kdo jsme a jak se cítíme. Móda je neustále se měnící a to, co nosíme, hraje klíčovou roli v našem každodenním životě. Dámy, proto neváhejte a přijďte si zashopovat do Anbelly.