Pondělí

27. května 2024

Nyní

18°

Zítra

15°

Svátek má

Za pizzu z Alvaza dáme ruku do ohně

12. 4. 2023 Komerční sdělení

Za pizzu z Alvaza dáme ruku do ohně 0 snímků
Máte rádi pizzu? My v Alvazu ano! A proto nesmí chybět v našem meníčku. Pizza v naší restauraci patří mezi nejoblíbenější jídla, a to nejen kvůli své výborné chuti, ale co si budeme povídat – taková pizza, se spoustou kvalitních surovin, je pořád velmi přátelská i k vaší peněžence. Vybrat si v Alvazu můžete ze dvou desítek variant tohoto kulatého zázraku, který se poprvé jedl už v době kamenné.

V dnešním světě existuje spoustu receptů, jak udělat tu nejlepší pizzu. My máme také vlastní know-how, za které dáme ruku do ohně. I za našeho kuchaře, jenž má s přípravou pizzy bohaté zkušenosti. No uznejte sami, že když někdo něco dělá přes dvacet let, už je ve svém oboru opravdový mistr.

Křehká konzistence s velmi nadýchanými okraji a těmi nejlepšími ingrediencemi, prostě je to taková ta pravá italská pizza, která se vám bude rozplývat na jazyku. Vybrat si v naší restauraci můžete jak ze standardní nabídky, tak jsme v tomto směru i velmi variabilní a v duchu naší středomořské kuchyně dokážeme pro hosty nachystat „netradiční“ pizzu podle aktuální nabídky dostupných produktů, které dovážíme přímo z Chorvatska. Mezi nejoblíbenější patří pizza Margherita, Carbonara, špenátová, ale také právě ta s mořskými plody.

V době covidu si lidé naši pizzu ve velké míře objednávali domů, a tak všechny z vás, kteří jste to tak dělali, jistě potěší novinka, kterou připravujeme se společností Gastro Taxi. Ta se nově v rozvozu stane jakousi naší pravou rukou a přes její webovou platformu bude možné si nechávat doručovat naše pokrmy. Takže kterou pizzu si objednáte?

Těšíme se na vás!

www.alvazo.cz