Neděle

14. dubna 2024

Nyní

12°

Zítra

Svátek má

Vaše přání, naše radost. V Alvazu se o vás postaráme od rána do noci

11. 5. 2023 Komerční sdělení

page.Name
Když v Alvazu přemýšlíme o tom, čím oslovíme svoje hosty, máme celou naši gastronomii postavenou na jednoduché a logické filozofii. Zakládáme si na tradiční receptuře, připravujeme pouze zaručeně čerstvé suroviny a nabízíme jak osvědčené pokrmy, tak se nebojíme experimentů zařadit do našeho menu nevšední speciality. Ve všech směrech naší činnosti se navíc snažíme pořád posouvat dopředu, abychom drželi trend moderní středomořské restaurace, která ve spojení s příjemným klubem dává našim hostům spoustu zážitků.

Na začátku se zastavme na chvíli právě u našeho klubu, kam jsme nedávno „povolali do boje“ s vašimi bránicemi komiky z populární stand up comeny show Na stojáka. Arnošt Frauenberg, Ester Kočičková a Petr Vydra pro velký zájem nakonec pendlovali i do restaurace a postarali se o skvělou zábavu. Jestli jste si to užili anebo vás naopak mrzí, že jste se na vystoupení bavičů nedostali, máme pro vás dobrou zprávu. Již jsme domluveni na dalších takovýchto večerech, kdy se Alvazem bude rozléhat smích a kdy se snoubí příjemné posezení se skvělou gastronomií.

V zážitcích na talíři soustředíme naši pozornost především na ryby, mořské plody, ale neodolatelné máme také maso chystané na grilu tradičním chorvatským způsobem. Výběrové hovězí a vepřové steaky potěší každého, kdo má rád na talíři pořádnou flákotu. Nicméně taková pražma, mořský vlk zapečený v troubě či speciálně servírovaný humr, tomu se také nedá odolat. Kalamáry, krevety i další pochoutky z moře nabízíme v různých variacích. 

A jestli byste si chtěli dopřát něco, co nenajdete na naší jídelní kartě, není problém, když se včas domluvíme, to objednat a připravit dle vašeho přání.

A pokud byste zrovna dostali na něco chuť a nemohli přijít přímo k nám, začátkem května startujeme novinku – rozvoz jídla s Gastro Taxi. Přes jeho webovou platformu bude možné si objednávat a nechávat doručovat naše pokrmy. I když stále se domníváme, že nejlépe si jídlo vychutnáte při návštěvě naší restaurace.

Navíc od léta na čerstvém vzduchu! Hlásíme, že konečně na střeše otevřeme fajnovou terasu, kde budete moci relaxovat i s výhledem na hory. A jelikož jsme si dobře vědomi toho, že se nacházíme u hlavní silnice, nemusíte mít obavy z ruchu aut, budete totiž sedět v odhlučněném prostředí.

A na závěr ještě jedna žhavá zpráva. Jelikož se vedle nás brzy otevřou nové apartmány, rozhodli jsme se, že pro ubytované hosty budeme dělat snídaně. A když jsme se už vydali i tímto směrem, tak začneme snídaně připravovat pro všechny. Takže v Alvazu se o vás postaráme od rána do večera, resp. o někoho i do noci, kdo zavítáte na některou z našich akcí v klubu. PS: V létě asi naplánujeme i nějaký koncertík na terase.

Těšíme se na vás!

www.alvazo.cz