Středa

17. dubna 2024

Nyní

Zítra

Svátek má

Vydra Trutnov. Jarní slevy držíme až do konce června

8. 5. 2023 Komerční sdělení

page.Name
Využijte zastřižené ceny a se zahradní technikou Stihl rozehrajte své jarní práce naplno. Ať už se chystáte na pořádný úklid zahrady, péči o trávník, nebo na práci v lese, máme pro vás nástroje, se kterými se snadno sladíte. V akci seženete se slevou vše od sekaček přes motorové pily až po zametače – v aku, benzínovém i elektrickém provedení. Navštivte nás v prodejně na trutnovském Bojišti.

Motorové pily v akci

Rozehrajte sólo pro pily, které vydrží po generace. Hledáte tichého akumulátorového pomocníka, nebo vysoce výkonný benzínový stroj pro celodenní práci v lese? Z naší akční nabídky si vyberete. Využijte seříznuté ceny!

Vyžínače a křovinořezy v akci

Potřebujete rychle upravovat trávník kolem domu? Prozkoumejte lehké vyžínače, které zabrnkají na vaši jarní strunu. Snadno s nimi zastřihnete okraje trávníku i všechna další místa, která jsou pro běžnou sekačku obtížně dostupná. Hledáte stroj na profesionální údržbu krajiny a lesů? S vysoce výkonnými křovinořezy STIHL budete hrát první housle i v náročném terénu a na velkých plochách. Pořiďte si ten pravý stroj se zastřiženou cenou.

Kombimotory v akci

Sekačky a zahradní traktory v akci

Dokonalá souhra síly, výdrže a kvality. Nenechte si ujet posekané ceny a rozehrajte jarní péči o trávník naplno s novou sekačkou nebo zahradním traktorem. Naše stroje už čekají, až je prozkoumáte. Elektrické sekačky jsou ideální pro plochy v blízkosti domu, za to s akumulátorovými sekačkami získáte větší flexibilitu a benzínové sekačky zase bodují extra výkonem. 

Zahradní nůžky v akci

Vyladí zahradu a naladí na jaro. V akční nabídce najdete akumulátorové i benzínové zahradní nůžky za zastřižené ceny. Různé řezné délky, různé výkony ideální pro různé úkoly –⁠ ale vždy se stejně kvalitním výsledkem. Které si vyberete vy?

Ostatní produkty v akci

Jste na úklid zahrady připraveni? S našimi vysokotlakými čističi se poperete se špínou rychle a bez námahy. Kromě vysokotlakých čističů teď pořídíte za výhodnou cenu rosiče, akumulátorový zametač, půdní jamkovač, rozbrušku nebo třeba provzdušňovač trávníku.

Navštivte nás v prodejně na trutnovském Bojišti. Otevírací doba je v pondělí až pátek 8 – 12 a 13 – 17 hodin, v sobotu 9 – 12 hodin.

Vysoký Most 14
541 01 Trutnov – Bojiště
tel. 777 813 797
e-mail: vydra.milan@seznam.cz