Čtvrtek

30. května 2024

Nyní

17°

Zítra

18°

Svátek má

Taneční soutěže, ochutnávka červů i „Šeherezáda“. A nejen to byl G ples

22. 1. 2023

Taneční soutěže, ochutnávka červů i „Šeherezáda“. A nejen to byl G ples 0 snímků
G ples aneb Večer plný chuti a zábavy se v sobotu uskutečnil v trutnovském Uffu. Jednalo se o druhý ročník plesu, který se konal po dvouleté pauze a který vedle tradičního společenského setkání nabídl lidem i gastronomický zážitek a několik dalších zpestření.

Od osmi hodin hrála z pódia kapela Jazz Police, kterou po půlnoci vystřídal DJ Laaw, tedy Ladislav Vaško, jenž byl zároveň moderátorem večera. Mezitím něco ze svého muzikantského umu předvedl také saxofonista Johny Sax. Pozornost v sálu na sebe dále strhla i břišní tanečnice Shanelah.

Na parketu se odehrály také dvě soutěže – nejdříve páry tancovaly na polku s jablkem a později okolo židlí. Ti nejlepší vyhráli drinky. Třetí taneční zábavou byl tanec s pytlem rekvizit, takže pár lidí si domů odneslo třeba tričko nebo trenýrky. To vítězka hlavní ceny tomboly si vyrazí užít víkend do čtyřhvězdičkového Hotelu Zelený potok v Peci pod Sněžkou.

Hlavní myšlenka organizátorů z hradeckého Bar and cocktail cateringu, kteří v létě v Trutnově pořádají food festival na nábřeží, je však ples, kde lidé ukonejší i své chuťové buňky. Takže se v Uffu servírovaly třeba brazilští červíci, burger s trhaným masem, rybí speciality, vege pokrmy nebo palačinky a vafle.

Michal Bogáň
michal@trutnovinky.cz
Foto: Tomáš Havrda