Neděle

19. května 2024

Nyní

17°

Zítra

21°

Svátek má

Podzimní roadshow Toyoty se zastaví v Autostylu

1. 11. 2023 Komerční sdělení

page.Name
Automobilka Toyota jede podzimní roadshow po svých dealerstvích. Ve čtvrtek od 9 do 17 hodin tato „Hvězdná Toyota roadshow” zavítá do trutnovského Autostylu. Během akce Toyota podrobněji představí všechny čtyři druhy alternativních pohonů, které aktuálně nabízí.

Jednou z hlavních hvězd bude nejnovější druhá generace hybridního modelu Toyota C-HR, která se představuje v české premiéře. Vedle nové Toyoty C-HR, která reprezentuje plně hybridní pohon, aktuálně již v páté generaci, bude plug-in hybridní technologii demonstrovat zbrusu nový model Prius, bateriový elektromobil Toyota bZ4X a vodíkový elektromobil Toyota Mirai.

Během roadshow se návštěvníci dozví podrobné informace o jednotlivých pohonech a technologiích. Stejně jako vloni jim budou i letos k ruce prodejci a vyškolený personál i dotykové informační tabule detailně vysvětlující jednotlivé technologie.

K letošní novince Toyotě C-HR je připravena i speciální zóna, kde si návštěvníci prohlédnou varianty kol a barev v rámci jednotlivých výbav a model převodovky. A v rámci soutěžního koutku si budou moci zazávodit s vybranými modely Toyota ve hře Gran Turismo na PlayStation a vyhrát dárky od Toyota Gazoo Racing za nejrychlejší čas ve vybraném závodě.

S výjimkou nové generace Toyoty C-HR budou všechny zmíněné modely k dispozici nejen k prohlédnutí, ale i k testovacím jízdám, spolu se všemi ostatními vozy v aktuální nabídce značky. Pátou generaci hybridního pohonu si tak zájemci budou moci vyzkoušet v modelech Corolla a Corolla Cross.

Jde už o druhý ročník podzimní roadshow Toyoty, loni ji navštívily tisíce lidí po celé České republice. Veškeré informace o roadshow včetně datumů jednotlivých zastávek, jsou k dispozici na webové stránce www.toyota.cz/roadshow.

(bog, tz-vmi)
redakce@trutnovinky.cz
Foto: www.toyota.cz