Neděle

19. května 2024

Nyní

17°

Zítra

21°

Svátek má

BScom: Nejsme jen počítačový obchod

21. 10. 2023 Komerční sdělení

page.Name
Společnost BScom působí na trhu již od roku 2003 a prakticky hned od svého vzniku se řadí mezi nejvýznamnější IT prodejce v Královéhradeckém kraji. Mezi její klienty patří nadnárodní firmy, státní podniky, města, obce, školy a neziskové organizace, drobní živnostníci a v neposlední řadě i všichni další občané.

Jedním z hlavních pilířů úspěchu trutnovské firmy je široká nabídka produktů, ale také služeb. „Zabýváme se prodejem a servisem výpočetní techniky, mobilních telefonů, tiskáren, pokladních a kamerových systémů, zabezpečovací techniky a také domácí elektroniky,“ říká jeden ze zakladatelů společnosti Pavel Brzák. „Spravujeme počítačové sítě, abychom zajistili bezpečnost a výkon IT prostředí našich klientů, a nabízíme jim rovněž komplexní a profesionální realizaci, správu, údržbu a zálohování IT,“ dodává.

Od roku 2017 pak rozšířil BScom své portfolio o sortiment hraček, hobby, produkty pro sport i zahradu. Kompletní nabídku produktů si můžete prohlédnout na e-shopu www.bscom.cz. Pokud preferujete osobní kontakt a chtěli byste s něčím poradit, můžete si pro radu zajít do naší prodejny ve Spojenecké ulici v centru města, kde od roku 2019 stojí nové sídlo společnosti. Otevírací doba provozovny je každý všední den od 9 do 17 hodin a ve středu od 8 do 18 hodin.

Ve stejném roce trutnovská firma zaměřila svou pozornost také na odvětví smart home technologií, a to včetně realizace kompletních instalací chytrých domácností. Klíčového partnera našla ve společnosti Loxone. „Zaměřujeme se na přinášení nejlepších řešení chytrého bydlení, která jsou cenově dostupná a přizpůsobená potřebám našich zákazníků,“ poukazuje další ze zakladatelů společnosti Jan Šolín. 

V digitálním věku, kdy technologie neustále pokračují a mění naše životy, existuje mnoho společností, které nabízejí nejnovější produkty a služby. Když si za svého parťáka vyberete BScom, nejenže to pro vás bude záruka kvality a spojenosti, ale vyřešíte i víc věcí najednou. „Nejsme totiž jen počítačový obchod,“ zdůrazňuje Pavel Brzák.

Řekli o nás

Martin Kudrna, CEO, Bikero
Se společností BSSHOP spolupracujeme již od začátku fungování našeho e-shopu. V průběhu let se nám společnou spoluprací povedlo z původně krabicového e-shopového řešení vybudovat nejznámější internetový obchod s cyklistickým vybavením. Takováto spolupráce má za nás rozhodně smysl. Gratulujeme k narozeninám a těšíme se na další spolupráci. 

David Kasper, jednatel, KASPER CZ
S firmou BScom spolupracujeme již řadu let a nemohu jim nic vytknout. Aktuálně máme za sebou velkou modernizaci IT vybavení napříč naší společností, která trvala téměř půl roku. Proběhla hladce, bez problémů a bez omezení běžného provozu. Na BScomu oceňuji předně rychlé, přátelské a efektivní jednání, velmi dobré ceny a perfektní péči o zákazníka.

Libor Kasík, ředitel, Společenské centrum UFFO
Se společností BScom spolupracujeme prakticky od našeho vzniku. Tuhle firmu zdobí nejen schopnost nalézání rychlých a funkčních řešení, ale i vstřícný o ochotný přístup k zákazníkovi. Takže se těšíme na další spolupráci.

Martin Schliegsbir, jednatel, HS-SPORT
Pro nás je to ideální spojení softwarového napojení našeho e-shopu na ekonomický systém Pohoda prostřednictvím BSSHOPU a hardwarové podpory přes BScom. Náš e-shop vyrostl o stovky procent díky individuálnímu přístupu. My máme nápady a požadavky a BSSHOP nám vždy vyjde vstříc s jejich realizací. Spolupráce s druhou větví společnosti je skvělá přidaná hodnota. Nemusíme řešit počítače, servery, sítě a v dnešní době tolik složité a zásadní zabezpečení našich systémů. O vše se starají lidé z BScomu – někdo, kdo tomu opravdu rozumí.