Pondělí

27. května 2024

Nyní

18°

Zítra

15°

Svátek má

BSSHOP: Dostaňte ze svého e-shopu víc

21. 10. 2023 Komerční sdělení

page.Name
Platforma BSSHOP vznikla původně na základě potřeb společnosti BScom a specializuje se na tvorbu e-shopů napojených na informační systém POHODA, který je v České republice velmi oblíbený a mnoho podnikatelů jej používá pro své obchodní a ekonomické účely.

„K propojení nevyužíváme běžnou XML komunikaci jako ostatní e-shopové platformy, ale jsme napojeni přímo do databáze, takže nejsme ničím limitováni. Naším cílem je posunout klienta a jeho systém POHODA na úroveň informačního systému za miliony,“ vysvětluje Jan Šolín, jeden ze zakladatelů společnosti BSSHOP.

První počin firmy pro BScom se udál 5. září 2005, kdy vznikl software BScomAdministrator – první verze aplikace BSADMINa. Ta je napojena „on-line“ na informačním systém POHODA a zajišťuje přímé spojení s e-shopem. Hlavním cílem tohoto kroku bylo zjednodušení a zrychlení práce s vytvářením položek, importu ceníku od dodavatelů, automatizace stažení objednávek, propojení účtů registrovaných uživatelů e-shopu s objednávkami a fakturací atd. Dne 27. listopadu 2014 je BSSHOP oddělen pod samostatnou společnost, a tak vzniká BSSHOP s. r. o.

„Kvalita řešení zaujala naše zákazníky, kteří chtěli připravit napojení také pro své internetové obchody, a tak jsme tuto e-shopovou platformu začali komerčně nabízet,“ říká Jan Šolín. Od té doby BSSHOP neustále vyvíjí a vylepšuje řešení, zohledňuje požadavky svých zákazníků a reaguje na vývoj v oblasti e-commerce. Díky tomu postupně vytvořil desítky nejrůznějších modulů, stovky funkcí i napojení na služby třetích stran. BSSHOP prostě není „jen“ e-shopová platforma. „Tam, kde jiní končí, my teprve začínáme. Díky exkluzivní specializaci na systém POHODA dokážeme pomoci s kompletní implementací a zavedením systému do provozu,“ upozorňuje Jan Šolín. Jako každý systém, i POHODA má své „mezery“ a ty dokonale zaplní BSSHOP. „Do systému POHODA vnášíme řadu rozšíření a automatizací,“ dodává.

S narůstajícím počtem provozovaných e-shopů se BSSHOP postupně rozšiřoval, a to nejen početně, ale také kvalitativně a co do rozmanitosti jednotlivých pozic. V současné době ho tvoří na tři desítky pracovníků. V roce 2023 má společnost více než 500 aktivních e-shopů českých i slovenských firem. „Pokud chcete dostat ze svého e-shopu víc, ozvěte se a my vám rádi pomůžeme,“ říká Jan Šolín.