Pondělí

27. května 2024

Nyní

17°

Zítra

13°

Svátek má

Sluneční brýle s dioptriemi? Ale jistě, beze všeho

7. 8. 2023 Komerční sdělení

page.Name
Dioptrické brýle představují důležitou část mnoha životů. Pro některé jedince je to nezbytná součást jejich každodenní existence a práce, zatímco pro jiné je to i příležitost projevit svůj styl a osobnost. V letních měsících se pak stává víc než kdy jindy, že lidé s dioptriemi svádí neúprosný „boj“ se sluníčkem. Nicméně když budete číst dál, tak se dozvíte, že ani oni už nemusí být ochuzení o nošení stylových slunečních brýlí, a to ani když se věnují sportu.

„Nošení dioptrických slunečních brýlí je dnes zcela běžná záležitost, donedávna se to ovšem netýkalo slunečních sportovních brýlí s prohnutým plastem, kde je potřeba zohlednit zkreslení. To bylo ještě nedávno malé sci-fi. Dnes se situace změnila,“ říká optometrista Jiří Malinský, který je majitelem Oční optiky Malinský v Trutnově.

Za pokrokem stojí uznávaná značka Oakley®, která se již více než čtyři desetiletí pohybuje v popředí inovací v oblasti optiky a jejíž brýle najdete také v nabídce trutnovské optiky, stejně jako další vyhlášené značky. „Firma začala vyrábět brýle kompletně i s dioptrií a nabízí službu Oakley® Authentic Prescription, což v kostce znamená, že si můžete objednat váš oblíbený model slunečních brýlí s vaší přesnou dioptrickou korekcí,“ vysvětluje Jiří Malinský.

V oblasti sportovních brýlí se Oakley® opravdu vyznamenává. Brýle jsou oblíbené u mnoha profesionálních sportovců díky své pevnosti, lehkosti a vysokému výkonu. Jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální komfort za všech podmínek. Za revoluci lze například označit technologii brýlí Oakley® PrizmTM, jelikož zlepšuje vidění v různých světelných podmínkách tím, že filtruje určité vlnové délky světla a zvýrazňuje barvy, kde je to nejpotřebnější. To umožňuje sportovcům vidět detaily, které by jinak mohly být přehlédnuty. „Nic vám tedy již nebrání v tom vychutnat si naplno jízdu na kole, lyžích, hraní golfu nebo běh. Všichni víme, že čím blíže k dokonalosti, tím je pak zážitek lepší,“ poukazuje Jiří Malinský a dodává, že při vývoji a výrobě brýlí Oakley® se vyžaduje velká přesnost, takže se jedná o naprosto dokonalý model, který splní očekávání i těch nejnáročnějších uživatelů.

Oakley® Authentic Prescription se podle Jiřího Malinského od ostatních produktů na trhu odlišuje právě přesností výroby. „Při prohnutí sportovních plastů dochází ke zkreslení, což musí firma Oakley® přesně spočítat,“ vysvětluje. Na preciznost při práci ovšem klade důraz také on se svými kolegyněmi ve své optice. „Věnujeme velkou pozornost detailům, abychom se ujistili, že každý zákazník si odnese produkt, který odpovídá jeho potřebám a životnímu stylu,“ dodává.

V případě, že máte zájem o zmiňované sportovní dioptrické brýle Oakley® nebo byste například chtěli mít zahnuté standardní dioptrické brýle, což je jeden ze současných moderních trendů v oblasti oční optiky – tyto brýle mají zakřivená skla a rámečky a jsou často představovány jako stylová a moderní alternativa klasických modelů, vám v trutnovské optice všechno pomohou zařídit. „Ve výsledku to u nás funguje tak, že k nám přijde zákazník, my ho přesně změříme, to je velmi důležité, nesmí se udělat chyba. Následně s ním vybereme vhodné brýle, údaje pak pošleme do firmy Oakley® v Itálii a odtud přijdou za pár dní celé kompletně hotové i se zabroušenými plasty,“ přibližuje celý proces Jiří Malinský.

Ať už hledáte dioptrické, nebo sportovní brýle, Oakley® nabízí řadu možností, které splňují nejrůznější potřeby. Jejich brýle jsou vyrobeny nejnovější technologií a s designem, který je stejně funkční, jako je stylový. Jestliže si ceníte kvality, inovací a jedinečného stylu, pořízení brýlí Oakley® byste měli zvážit.

Vidění je jeden z nejcennějších darů, které máme. Starat se o zdraví našich očí je tedy zásadním krokem k udržení kvality života a plnohodnotného vnímání okolního světa. A právě na tom záleží i lidem z Oční optiky Malinský, která je už 27 let nejen v Trutnově, ale v celém regionu (druhou pobočku má v Náchodě) důvěryhodným partnerem pro zákazníky, kteří dbají o svoje zrakové zdraví. Pokud hledáte kvalitní optiku, která klade důraz na osobní přístup a profesionální péči, je Oční optika Malinský správnou volbou. „Vyberte si svého optika a tomu důvěřujte jako lékaři. A rozhodně ani nepodceňujte ochranu očí před UV zářením. Zvolte kvalitní sluneční brýle a mějte jistotu, že pro své oči děláte to nejlepší. Máte jen jedny,“ vzkazuje Jiří Malinský.

Bulharská 139, 541 01 Trutnov
tel.: 499 812 561, 777 212 561
www.optika-malinsky.cz