Pondělí

27. května 2024

Nyní

17°

Zítra

13°

Svátek má

Klubová scéna v Alvazu v únoru nabídne kapely i valentýnskou party

9. 2. 2023 Komerční sdělení

page.Name
Roztočíme to?! V našem klubu, na který natrefíte o patro níže, ještě než vstoupíte do restaurace, zavádíme pravidelný kulturní program. Během února jsme pro vás v Alvazu domluvili dvě vystoupení místních kapel, koncert jednoho kytarového bouráka a připravujeme i úžasnou party na svátek všech zamilovaných, což samozřejmě můžete propojit se zážitkem z romantické večeře v naší restauraci.

V nově vybaveném klubu se první hudební show uskuteční již tento pátek (10. 2.), kdy se představí v plné síle trutnovská kapela Sansaband. Čtyřčlenná partička s kytaristou Alešem Dubou, zpěvačkou Lucií Středovou, basákem Karlem Čapkem a bubeníkem Michalem Říhou u nás nebude hrát poprvé. Kdo je zná, tak ví, že Alš, Lussa, Karl a Plyš mají hodně široký repertoár. Od klidných „cajdáčků“ umí vystřelit i pecky, že si uskáčete nohy.

A teď pozor! Vstupné do klubu je zdarma. V minulosti bylo zvykem, že jsme pro vás měli připravené jen nápoje. Teď však bude možné zakousnout i něco dobrého v podobě našich nových a vynikajících tapasů.

Na valentýnskou akci, kterou chystáme na úterý 14. února, si však bude možné objednat večeři i přímo ke stolu v klubu. Rezervace samozřejmě přijímáme také do restaurace. V půl deváté to potom v klubu rozjede DJ Pepson. Všichni tady rádi vzpomínáme na loňského Valentýna, kdy tenhle legendární dýdžej držel party až do dvou do rána, přestože byl všední den. Tak do kolika u nás vydržíte letos?

V sobotu 18. února zazní v Alvazu další živá hudba. Tentokrát se o ni postará jediný člověk. Velký sympaťák, který naše spodní patro otevíral a byl tam tak prvním umělcem, jenž se také od té doby u nás objevil několikrát. Kytarista Vende Ballini, kterému se přezdívá trutnovský Ed Sheeran. Se svou aparaturou vydá za celou kapelu a jeho koncerty jsou proslulé tím, že vás hodí do pohody.

Premiéru v našem podniku si odbyde skupina Kačenka & Strašidla, a to v sobotu 25. února. Rodinná kapela z Trutnova. Kapela zahraje cover verze převzatých českých a slovenských písní. Za mikrofonem se představí Kateřina Smékalová. Nečekejte divočinu, ale spíše poslechový koncert pro romantické duše.

Těšíme se na vás!

www.alvazo.cz