Pondělí

27. května 2024

Nyní

16°

Zítra

16°

Svátek má

Na plese fotbalistů se rozjetý Tomáš Klus svlékl do půl těla

6. 2. 2023

Na plese fotbalistů se rozjetý Tomáš Klus svlékl do půl těla 0 snímků
Jeden z vrcholů letošní plesové sezony v Trutnově je za námi. Sobotní 8. reprezentační ples MFK Trutnov byl již dlouho dopředu fotbalisty avizován, že bude vyprodaný. Hlavním lákadlem se stal zpěvák Tomáš Klus. V roli moderátora se pohyboval v Uffu herec David Gránský, se kterým se chtěl každý fotit, a na tanečním parketu se zavlnila i vítězka StarDance, profesionální tanečnice Veronika Lálová.

Úvod plesu měl slavnostní nádech. Trutnovský klub v zastoupení svého předsedy Zdeňka Matěny uvedl tři osobnosti do síně slávy. Jednalo se o Miloše Dvořáka, Josefa Chrásku a in memoriam Jana Jebavého, za kterého převzala skleněnou trofej dcera Iveta Horáková. Potom už začala hrát z pódia svoje sety kapela Timbre-Music, která se do Trutnova vrátila po třech letech.

K prvnímu doprovodnému vystoupení na plese předstoupila před hosty operní a metalová zpěvačka Iveta Jonová z úpické ZUŠky.

O hudební zpestření večera se postarala také bubenická show Ritmo Factory. Skupinu založil perkusista Jakub Škrha, jenž žil a studoval rytmy a perkuse přímo v Rio de Janeiro. Do Uffa tak dorazila žhavá jihoamerická atmosféra, kterou ještě znásobila tanečnice Veronika Lálová. Také ona má za sebou zkušenost s pobytem v brazilské metropoli, kde se zúčastnila světoznámého festivalu. A ten ji čeká i letos. Hned z plesu totiž odjela do Prahy na letiště, odkud zamířila do Ria na letošní ročník, který vypukne již za pár dní.

Hvězdou sobotního plesu byl však zpěvák Tomáš Klus. Se svou kapelou přišel na řadu ve tři čtvrtě na jedenáct a během hodinového koncertu dostal do varu publikum i sebe. Nejprve se vydal zpívat mezi lidi a pak se dokonce na pódiu svlékl do půl těla. Asi se nechal inspirovat fotbalisty, když podobným způsobem někdy oslavují góly. Když jeho vystoupení skončilo, losovala se tombola o pět hlavních cen. Jednou z nich byl například všemi hráči podepsaný dres pražské Slavie. Hlavní cenou byla televize.

Michal Bogáň
michal@trutnovinky.cz
Foto: Jiří Petr